PDA

Zobrazit plnou verzi: Zkušenosti zvýšit vydání arabského jazyka



Damas
19-10-09, 11:15
Dobrý den, to je zkušenost předmětem zápisu v arabštině a doufám, že můj přítel, stavbyvedoucí vždy úspěšné pozdravy

vBET
19-10-09, 16:41
Díky moc:)

patrick91
26-10-09, 23:07
Mám quastion To platí automaticky? Když se přihlásíte? Vidím všechno, co v mém jazyce (holandský) Jak to? , a jaké náklady to plnou mod? proto, že nevidím stránky? Všechno je nefunkční ... Ale pokud začnu fóra v holandštině! Svatodušní pak tento mod-li někdo, na mé stránky registrované FRANCIE vidí všechny holandské témat v jeho rodném jazyce Francie, nebo co?: cool: Omlouvám se za moje špatná angličtina MVG patrick

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1