PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Odinstalovat Chyba



Kolbi
09-02-10, 21:09
Jelikož jsem přešel na VB4, vbet krátkou dobu jsem se odinstalovat. Nicméně, při odinstalaci databáze nebyly odstraněny tabulky?

vBET
10-02-10, 14:50
Všechny vyrovnávací paměti tabulky by měly být odstraněny během un-install. Je-li váš nebyla odstraněna, pak je chyba tam. Budeme zkoumat to. Prosím, odstraňte tyto tabulky ručně, některé klientské MySQL.

Kolbi
10-02-10, 16:34
Dobře, děkuju:) Takže v polovině března můžete očekávat VB4 verze:)?

vBET
11-02-10, 20:51
Jsme velmi pokročilé v vBET4. V tuto chvíli většina věcí funguje. Máme malé potíže s obaly / rozbalení text, překlad URL pro IE (který ignoruje to, co zbytek světa jako standard;)) a tak podobně.

První verze pro vBET4 bude podporovat čistou VB4. Pak budeme se v krátké době 2 nové verze, která opraví případné chyby a přidává podporu pro: 1. VB4 CMS + Blog, 2. vBSEO 3,5

Takže ti, kdo nepoužívá vBSEO bude moci spustit vBET4 dříve a budeme i nadále poskytovat v našich silách, pro podporu vBSEO co nejdříve:) a tak v březnu budeme podporovat, i když nemohu dát žádnou konkrétní den:)

První vydání vBET4 by měla být na začátku března, možná ještě na konci února:)

Kolbi
12-02-10, 17:46
Dobře, děkuji:) Vzhledem k tomu, používám VB4 CMS + vBSEO 3,5 blog a já budu muset chvíli počkat:)

vBET
08-05-10, 10:40
Nebyli jsme schopni tento problém reprodukovat. Má někdo může potvrdit, že stále ještě existuje v nové verzi? Vím, že to může být těžké, protože se musí odinstalovat produkt, tak to nezkusit na reálném forum, ale možná na zkušební instance.

Protože nejsme schopni reprodukovat, budeme-li se žádné potvrzení, že je stále aktuální, bude záležitost uzavřená.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations