PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Vbet Hlavní problém ...



Spiritu
26-11-09, 02:22
Dobrý den, právě koupil vbet a nainstalovat jej a začal mít problémy ...
Obsah fóra ukazuje bílou stránku, nemůžu Můj admincp vypnout plugin, takže jsem musel upravit config.php k vypnutí systému, plugin ... a teď im Forum je opět v práci, ale v evrything admincp> Volby> vbet hlavní i onbly viz řádek s (vBET 3.0.0 a vyšší není volný software. Chcete-li mít právo ji používat, musíte koupit licenci a nastavit licenční klíč zde.)

vBET
26-11-09, 04:25
O forum klesá:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

O vidět pouze řádek s licenční klíč - a už nelze blokovat odchozí požadavky na třetí strany.

Spiritu
26-11-09, 12:30
O vidět pouze řádek s licenčním klíčem ... ? Takže co je řešení

A i rozšíření Curl instalaci (dvakrát zkontrolováno) dodržovat montážní návod krok za krokem ... Co jsem udělal špatně? (

vBET
26-11-09, 16:50
Možnosti:
1. CURL nefunguje správně
2. Firewall nebo něco jiného, není umožňuje posílat CURL požadavky na další servery - na vědomí, že je třeba to, jak jinak chcete získat překlady z Google?

Spiritu
26-11-09, 21:05
NVM ... jsem na to přišel! Děkuji vám za pomoc, stejně

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1