Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 11

Тема: Знамена не показва

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default Знамена не показва

    Здравейте,

    Аз използвах безплатната версия на vBET и тя работи добре. Деинсталирах и закупуване на пълната версия. Сега знамена не се показват навсякъде в моята страница? Ако се опитам да превеждат ръчно, чрез добавяне на PL / форум / тя работи OK.

    Също така, ако активирам "Преводи падащото меню" целия стил е неправилна.

    Аз съм с Еврофутбол 4.0.3.

    Благодаря!

    Грег

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здравейте.

    Аз вече отговори за това на различни мнение, но аз мисля, че съм неразбран - Мислех, че изображения на флаговете не се показват. Както разбирам сега цялата знамена раздел не се забелязва на всички.

    Предполагам, че имате персонализирано оформление на вашия форум. Това може да бъде проблем - все още трябва да бъдат показани (може би счупен, но трябва). Моля се опита да сложи знамена в потребителски място. Също така, моля изпратете ни пълен URL форум - ще видим HTML изход и да се търси причината и за падащото меню.

    Разбирам, че сте с увреждания падащото меню сега, защото е прекъснат - моля да ни изпратите снимка на екрана и HTML изход, когато се предлага меню. Също така тук - моля опитайте обичай място - то може да бъде, че по подразбиране места не са подходящи за промени подредба.

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Здравейте.

    Аз вече отговори за това на различни мнение, но аз мисля, че съм неразбран - Мислех, че изображения на флаговете не се показват. Както разбирам сега цялата знамена раздел не се забелязва на всички.

    Предполагам, че имате персонализирано оформление на вашия форум. Това може да бъде проблем - все още трябва да бъдат показани (може би счупен, но трябва). Моля се опита да сложи знамена в потребителски място. Също така, моля изпратете ни пълен URL форум - ще видим HTML изход и да се търси причината и за падащото меню.

    Разбирам, че сте с увреждания падащото меню сега, защото е прекъснат - моля да ни изпратите снимка на екрана и HTML изход, когато се предлага меню. Също така тук - моля опитайте обичай място - то може да бъде, че по подразбиране места не са подходящи за промени подредба.
    Опитах се потребителски код:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL е пренаписване на
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Не знамена Напуснах код там, за да видите ...

    Да не се тревожи за падащото точно сега.

  4. #4
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Знамена сега се проявяват ... Аз не знам какво се е случило?

    Първоначално копие / поставения ключ инча Така че аз отидох областта на лицензионен ключ, и отиде до края, след което натиснете DELETE за да видите, ако допълнително невидим ASCII характер е поставения, сега тя работи.

    Аз не знам, но сега тя работи.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Аз не знам, но велик

    Моля остане хладно, - тези неща се случва и ние сме тук, за да го решим

  6. #6
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Аз не знам, но велик

    Моля остане хладно, - тези неща се случва и ние сме тук, за да го решим
    Знам, че съм програмист в C, C++, PHP и VB в продължение на 20+ години, така че съм запознат с проблеми.

    Wish имах повече време да се отстраняване, но работата се до цялото си време!!

  7. #7
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    59

    Default

    знамена ми не се показват или

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от hotslot View Post
    знамена ми не се показват или
    Кой? Падащо меню или списък? Моля проверете знамена конфигурация (уверете се, че това са кимване с увреждания). Ако имате персонализирано оформление след това да проверите различни позиции знамена - по подразбиране позиции винаги ще работят по подразбиране оформление - на персонализирани оформления не е задължително. Също така в края просто опитайте обичай място.

  9. #9
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    59

    Default

    да видим, как твое се показва в профила ви? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Моите форум членове профили не.

    Преглед на профил: SlotFan - Hot слот машини

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от hotslot View Post
    да видим, как твое се показва в профила ви? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Моите форум членове профили не.

    Преглед на профил: SlotFan - Hot слот машини
    Просто настроите езика по подразбиране в Лични CP.

    Също така - моля, имайте предвид, че имате някои грешки на страница, която ви е дал:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •