Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 13

Тема: Проблеми с VBET

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    29

    Default Проблеми с VBET

    Се провеждат преводач за известно време, аз просто наскоро подновява моят лиценз. Изпълнение на vb3.8.3.

    Този следобед, Моят сайт започва да умре на всеки няколко минути. Въпросът е моята php процеси, php-fpm, са били и да не се върне обратно. След проверка на регистрационния файл на php-fpm открих, че е прекратяване всеки процес с грешка. I забранен VBET и системата стартира работи много добре и остава на този начин. Релефна след I повърхност I трябва да изчистите всички кеш, което направих, re-enabled vbet и същия резултат. Системата просто започна умира. Релефна на този етап I повърхност може да както и обновя, така че аз изтегли най-новата версия тази вечер и извършва надстройката.

    Проверка на конфигурацията и трябваше да rechoose на езиците, са били превеждане. От 6 езици, обикновено превод само един флаг се, въпреки че всички 6 са избрани в конфигурацията. Моите php-fpm процеси също започва умира отново.

    Нищо не е променен на моя end, за да причини това днес, просто решено да спре да работи.

    Всички мисли или предложения? Тъй като сега е, не може да го разреши без убиване на моя сайт.

  2. #2
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Здрасти
    Quote Първоначално публикувано от Smaug View Post
    След проверка на регистрационния файл на php-fpm открих, че е прекратяване всеки процес с грешка.
    Какви грешка точно apeared?

    От 6 езици, обикновено превод се появява само един, въпреки че всички 6 са избрани в конфигурацията
    Това е друг въпрос отворете нови threa, бързо да ви дам подсещане:
    Проверете дали флаговете които са в администратор -> vBet -> знамена са зададени също admincp -> vBET -> Превод Опции : Активиране на преводи Ако не, му няма да бъдат показани във вашия fourm

  3. #3
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    29

    Default

    Quote Първоначално публикувано от r.dziadusz View Post
    Здрасти

    Какви грешка точно apeared?


    Това е друг въпрос отворете нови threa, бързо да ви дам подсещане:
    Проверете дали флаговете които са в администратор -> vBet -> знамена са зададени също admincp -> vBET -> Превод Опции : Активиране на преводи Ако не, му няма да бъдат показани във вашия fourm
    Грешка:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    Аз ви казва, че задава флагове в конфигурацията. Те не се показват. Аз съм използват този софтуер за една година, аз знам какво да конфигурирате. Защо това версия създава над 100 вторични потребителски групи?
    Последната промяна е направена от vBET; 20-10-11 В 13:01. Причина: BBCode добавен

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Обърнете внимание, че отбелязва с флагове конфигурацията, промени в vBET, защото е добавен нови езици. Това е направено преди време, но аз не знам, от коя версия да актуализира. Също така Обновете изгледа си в браузър - може би е само проблем на кеша на браузъра. Опитайте да използвате F5 в ИО, или използвайте друг браузър и проверете как изглежда. Ако флагове все още не са видими - отворете нови нишка за нови издаване. Описват там и ни PM достъп данни - ние ще провери конфигурацията.

    Тази версия не създават над 100 групи. Тя създава 53 групи – по една за всеки език. Тя е поискана от нашите потребители. Тези групи автоматично се управляват от vBET. Благодаря, че можете да видите статистика за използваемостта на езика по подразбиране, изпратете постове само към определена група, задайте съобщения само за конкретни групи... Ако имате нужда от повече информация за тези групи отворете нови нишка. 1 нишка = 1 проблем.

    Върнете се към проблема. Описва проблем нов е за нас така ние Google го и съгласно информация, дали това е свързано с 504 времена на изчакване на шлюз и е проблем в конфигурирането. Моля играете с вашата конфигурация на изчакване.

    Времена на изчакване се случва, когато включите на vBET, защото vBET чака резултати с превод от превод доставчици. Така че това е част, не може да повлияе на можем - чакаме само за 3-та страна резултати. Google превод API v1 е предстои да бъде затворен скоро - те вече зададени граници, така че е възможно също така че ще бъде по-бавно.

    Също така проверете вашата конфигурация за АДСР-> vBET -> Превод Опция -> Забавяне между преводи и се уверете, че не е твърде висока.

    Използвайте съвети (особено сървър промени на конфигурацията за изчакване) и каже, искате ли повече помощ тук.

  5. #5
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    29

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Обърнете внимание, че отбелязва с флагове конфигурацията, промени в vBET, защото е добавен нови езици. Това е направено преди време, но аз не знам, от коя версия да актуализира. Също така Обновете изгледа си в браузър - може би е само проблем на кеша на браузъра. Опитайте да използвате F5 в ИО, или използвайте друг браузър и проверете как изглежда. Ако флагове все още не са видими - отворете нови нишка за нови издаване. Описват там и ни PM достъп данни - ние ще провери конфигурацията.

    Тази версия не създават над 100 групи. Тя създава 53 групи – по една за всеки език. Тя е поискана от нашите потребители. Тези групи автоматично се управляват от vBET. Благодаря, че можете да видите статистика за използваемостта на езика по подразбиране, изпратете постове само към определена група, задайте съобщения само за конкретни групи... Ако имате нужда от повече информация за тези групи отворете нови нишка. 1 нишка = 1 проблем.

    Върнете се към проблема. Описва проблем нов е за нас така ние Google го и съгласно информация, дали това е свързано с 504 времена на изчакване на шлюз и е проблем в конфигурирането. Моля играете с вашата конфигурация на изчакване.

    Времена на изчакване се случва, когато включите на vBET, защото vBET чака резултати с превод от превод доставчици. Така че това е част, не може да повлияе на можем - чакаме само за 3-та страна резултати. Google превод API v1 е предстои да бъде затворен скоро - те вече зададени граници, така че е възможно също така че ще бъде по-бавно.

    Също така проверете вашата конфигурация за АДСР-> vBET -> Превод Опция -> Забавяне между преводи и се уверете, че не е твърде висока.

    Използвайте съвети (особено сървър промени на конфигурацията за изчакване) и каже, искате ли повече помощ тук.
    Благодаря за отговора. По отношение на групи създадени по два на всяка език, аз действително имат 100 + нови групи. Аз ще изглежда в времена на изчакване.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Отваряне на нови нишка за издаване на групи - описват там и PM, ме достъп до данните за вашия администратор CP и FTP. Аз ще го и да я коригирате. Тя не трябва да бъде така – трябва да бъде 1 група на един език. Така че нещо не е наред.

  7. #7
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    29

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Отваряне на нови нишка за издаване на групи - описват там и PM, ме достъп до данните за вашия администратор CP и FTP. Аз ще го и да я коригирате. Тя не трябва да бъде така – трябва да бъде 1 група на един език. Така че нещо не е наред.
    Аз накрая са gotten да преинсталиране, днес използвах версия за изтегляне.

    Натискане на кой аз съм да на Microsoft граница почти веднага. Частична страница преводи, най-не изобщо. Microsofttest.PHP ще бъдат фини една минута и след това Показване "резултат от изпитването: " TranslateApiException: идентификатор на приложение е над квотата: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "поредната минута. I предлага само 7 езици за превод.

    Тъй като това е ГОЛЯМА съвет, плаща за Google v2 не е практично. I да предположим, освен ако някой намери друг свободен начин, големите сайтове са от късмет.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Голям taht изчезна вашия проблем.

    За платени услуги. Ние знаем - ние бихме искали да има свободно твърде. В този момент ние се изпитване нови безплатен превод API - Apertium. Тя не е толкова бързо като другите и поддържа по-малко езикови двойки, но това е безплатно. Ние търсим все още за други услуги. Не само е безплатно. Така ще имате повече опции.
    Моля, помисли за игнорира някои страници (може би член страници, RSS...) - това може да бъде helpfull.

  9. #9
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    29

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Голям taht изчезна вашия проблем.

    За платени услуги. Ние знаем - ние бихме искали да има свободно твърде. В този момент ние се изпитване нови безплатен превод API - Apertium. Тя не е толкова бързо като другите и поддържа по-малко езикови двойки, но това е безплатно. Ние търсим все още за други услуги. Не само е безплатно. Така ще имате повече опции.
    Моля, помисли за игнорира някои страници (може би член страници, RSS...) - това може да бъде helpfull.
    Аз unistalled, го и аз започна получава няколко db грешки, когато разглеждате, който е онлайн. Все още имаше vbet синтаксис в заявката. Трябваше да преинсталирате да премахнат DB грешки. Как може да бъда да получите на целия модификация премахнат?

    Ако безплатни услуги, стават жизнеспособна, поставете го обратно. За сега, бих искал чиста обаче да деинсталирате.

    Благодаря

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    След деинсталиране не може да има никакви vBET куки работи, тъй като тези, които се отстраняват от базата данни чрез vBulletin, себе си. Всичко, оставено то е vBulletin отказ, която е отговорна за деинсталиране.

    Когато деинсталирате vBET, моля не забравяйте също и да забраните правилата за пренасочване на vBET от .htaccess. Също така в случай, ако използвате vbseo моля премахване интеграция код (просто качване 2 оригиналните файлове). Можете също да премахнете от сървъра vBET файлове ако искате, но това не е необходимо.

Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •