Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 2 на 2 FirstПърви 12
Резултати 11 за 15 на 15

Тема: vBET 3.4.0 Издаден

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от meto View Post
    Дали сме там все още? Ние сме във втората половина на април.
    Да, знам Планира да направи това в първата половина, но се връщат от почивка, ни даде повече изненади, аз очаквах Ние все още работим върху него. Най-важните промени са вече затворени. Някои нови бъгове се появи, така че ние искаме да я поправят и преди освобождаването. Аз ще бъде най-щастлив, за да освободи възможно най-скоро, но треска не е добро за качество Така че ние ще коригираме всички известни бъгове и да освободят Надявам се, че тя ще бъде най-много в първата седмица на май.

  2. #12
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    46

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    В този момент ние не може да каже, дали новата версия ще решаване на предишните ви въпроси, защото аз не знам какви въпроси са ви пиша за. Моля, имайте предвид, че ние предлагаме безплатна поддръжка, така че в случай на въпроси, това е мъдър, за да знаят за тези и работа върху тези. Ние с радост ще ви помогне и да проверите какво се случва на вашия сървър в случай на въпроси. В този момент мога само да ви кажа, че е направена подобрения, известен също фиксирани бъгове и някои нови характеристики, включени.
    Text automatically translated from: Hebrew to: Bulgarian
    Translated text
    Ние говорихме в миналото по отношение на проблема е създаден ....
    В крайна сметка - Собствен сървър не може да поддържа системата активна система за превод ... Опитах се предложението да затвори повечето от езиците, оставяйки малко самотен, той понижава налягането, но все още създава превод системни ресурси са страхотни ...

    Ние можем да отидем неща заедно и да видим как да ги решим
    Но тя трябва да бъде ще бъде с мен, за да се намери решение.
    Не мога да включа системата и изчакайте за отговор на всеки няколко дни!
    Original text
    Последната промяна е направена от dacho; 23-04-11 В 10:29.

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Bulgarian
    Translated text
    Ние говорихме в миналото по отношение на проблема е създаден ....
    В крайна сметка - Собствен сървър не може да поддържа системата активна система за превод ... Опитах се предложението да затвори повечето от езиците, оставяйки малко самотен, той понижава налягането, но все още създава превод системни ресурси са страхотни ...

    Ние можем да отидем неща заедно и да видим как да ги решим
    Но тя трябва да бъде ще бъде с мен, за да се намери решение.
    Не мога да включа системата и изчакайте за отговор на всеки няколко дни!
    Original text
    Здравейте. Съжалявам, но аз не съм в състояние да запомни всички случаи. Най-добрата идея е да започнете да пишете във вече съществуващи конец, защото там ще имаме цялата история на вече предприетите действия.
    Така че нека да го по този начин - когато нов vBET 4.x ще бъдат освободени моля, отново ви нишка и ние ще работим върху него.
    Ние предлагаме безплатна поддръжка, все още не е 24 / 7, така че можете да видите забавянето на реакциите ни, ние сме тук, всеки работен ден, просто нашите клиенти са от целия свят, така че понякога ние страдаме големи разлики в момента на напълно различни празници (т.е. днес много страни са на почивка, но не непременно всички).

  4. #14
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    257

    Default

    Някакви новини за това, когато ъпдейт за версия vb4 ще бъде на разположение?

  5. #15
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Taurus View Post
    Някакви новини за това, когато ъпдейт за версия vb4 ще бъде на разположение?
    В този момент ние сме отворили 2 незначителни грешки за vBET4.x, които искаме да се коригира преди освобождаването. Всички останали неща са затворени. Работя по един от тези сега с някои въпроси, които е защо не мога да бъда сигурен кога ще бъдат затворени. Ако ние не ще бъде в състояние да го затворите бързо, ние ще пусне включително и тези - това са само незначителни, за да не засяга основните функции, изпълнение, нито наличността.

    Ако няма сериозни бъгове ще бъдат докладвани, ние ще освободи vBET4.x тази седмица - най-вероятно през уикенда

Страницата 2 на 2 FirstПърви 12

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •