PDA

View Full Version: Решени Хаос!



Taurus
12-08-10, 12:37
Имам огромна бъркотия на моя форум, след като се опитва да надграждане до 3.3.6

След качването на файлове на моя сървър имам тази на върха на моята заглавна страница:

Внимание: Липсва аргумент 2 за vbet_parse_templates (), наречен в [пътека] / global.php (607): оценка () "г код на ред 1708 и дефинирани в [пътека] / включва / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php по линия 432

Най-лошото е, че не може дори да ми Admin Control Panel. Да получа това, когато се опитвате да влезете в:

Внимание: Липсва аргумент 2 за vbet_parse_templates (), наречен в [пътека] / global.php (607): оценка () "г код на ред 1708 и дефинирани в [пътека] / включва / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php по линия 432

Имам нужда от помощ бързо моля ******

Taurus
12-08-10, 12:46
Аз трябваше отново да се качите всички 3.3.4 файлове за да се отървете от всички грешки. Моля, посъветва!

kamilkurczak
12-08-10, 13:01
ОК, така:


Ако не сте внос на продукт, все още на файла, моля, направете това:
1. изключете всички системни плъгин в световен мащаб чрез:
admincp-> vBullletin Options-> Plug-in / Hook система и не са определени
2. admincp-> Plugins-> Управление на Продукти и да деактивирате vBET
3. позволи плъгини си отново (като в първата точка - набор YES)
4. внос продукт файл
5. Активирайте vBET от управление на продуктите.
Ние добавихме бележка за внос на файла продукт в този пост: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/928-vbet-4-2-3-3-3-6-released.html

съжалявам за този проблем.

Taurus
12-08-10, 13:06
След качването на файлове на моя сървър, аз не мога да вляза от АКТБ. Е, как мога дори да направите всичко това?

kamilkurczak
12-08-10, 13:34
ъъъ, съжалявам за това.

За да изключите плъгини от config.php:

1.open config.php
2. паста след <PHP този код?:

define('DISABLE_HOOKS', true);

сега всички плъгини са деактивирани

enablet просто коментар на тази линия, като:

#define('DISABLE_HOOKS', true);

Taurus
12-08-10, 13:44
Да, знам как се прави това. Сега видях, че в Обявяване нишка, която казват, че първо да се качите на продукта и след това на файлове на сървъра. Е, че сега, и изглежда, за да бъде всичко добро сега.

Въпреки това, трябва да включват наистина тогава това инструкциите в изтеглянето не всеки чете съобщенията, и биха могли, също като мен, просто да изтеглите и инсталирате нормално.

kamilkurczak
12-08-10, 14:24
Благодаря за потвърждение.
сега това е в insctruction.
съжалявам за неприятностите

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1