PDA

View Full Version: vBET отсъствия на персонала в продължение на 2 работни дни



vBET
07-07-10, 11:28
Здравейте:)

, Като в Минг най-добрия интерес на нашите клиенти, бих искал записан съобщим, че vBET подкрепата екип ще отсъства в 8-11 юли. Той е 2 работни дни + 2 почивни дни. Моля, не се планират никакви актуализации в това време - ние ще бъдем не могат да ви помогнат в случай на някои въпроси.

Бих искал да съжалявам за такава ситуация, което се случва за първи път в vBET история. Знам, че никога не трябва да се случи, но Камил вече е планирала и платени ваканции, преди той да се присъедините към нас и планира ваканции има в предвид, че аз ще имам заместител. В кратки думи: Аз scrued и аз съм наистина съжалявам за това. Като се извини, ние ще даде допълнителни 1 месец на безплатни ъпдейти на всички наши клиенти.

Днес ще приключи колкото се може повече въпроси, тъй като аз ще бъда в състояние преди отпуск. Останалите ще се справи Камил - той ще бъде на форума, тъй като понеделник. Аз ще бъда на морето, така че няма да има възможност всички да се справи с всяко проблема - моля, не ми PM. Пишете във форума, така че Камил ще бъде в състояние да ви помогне.

За всички наши клиенти: Още веднъж много съжалявам и се надявам, че 1 месец бонус безплатни актуализации ще ви накара да се чувстват, че ни е грижа за вас.
За всички мои приятели: Пожелайте ми много време! :)

Наздраве
Михал

PS.
Аз ще дам additinal 1 месец известия след завръщането. Аз ще върна от морето 19-ти юли. Чувствайте се свободни да ми напомня, ако вие няма да видите допълнителна месец след 20-ти.

kamilkurczak
13-07-10, 13:15
Здравейте,

Нашият форум е да работи отново.
Аз сега съм сам, но аз ще се опита да помогне на всички!

StarBuG
14-07-10, 15:37
Приятен път

vBET
19-07-10, 07:25
Здравейте:)

Аз просто искам да ви позволи да знаете, че аз съм отново:) чух, че е имало някои сървър въпрос, но той е решен от Камил. Ще отговор на всички PM и мнения, които изискват моята подкрепа, точно след работа на няколко неща, които ме чакаха след ваканции - така че достатъчно скоро.

Trip беше прекрасно и все още по - добре да се върна:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1