PDA

View Full Version: Решени Проблеми с 3.1.0 просто си купих!



Cybershaolin
05-11-09, 05:57
Е, аз просто си купих VBet 3.1.0 и когато Vbet Main, не мога достъп нещо! Той ме пита да въведете номера ми на лиценз, но не всеки бутон, за да представи след това формата ...

Инсталация ми отиде гладко, без никакви проблеми, но аз съм блокиран там. Имах ООН инсталирана версия 2 напълно, преди да (продукт и файлове).

Какво да правя, от там? Бих искал да го използва, тъй като аз просто го купих!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
А защо виждам под френски флаг на предишния ми пост? Аз написах моето послание на английски, а не на френски език! Аз не го получи.

Моят подразбиране избрания език тук в този форум е английски, но всички менюта, виждам са на френски! Как така?

Edit: аз написах това послание на английски език, но сега обувки до само на френски ?****** Какво става??

vBET
05-11-09, 06:10
А защо виждам под френски флаг на предишния ми пост? Аз написах моето послание на английски, а не на френски език! Аз не го получи.

Моят подразбиране избрания език тук в този форум е английски, но всички менюта, виждам са на френски! Как така?

Това е, защото ви казах, Министерството на отбраната, че е на френски:) С определянето Lang BBCode ръчно или автоматично (чрез задаване на езика по подразбиране на потребителя).

vBET
05-11-09, 06:14
Е, аз просто си купих VBet 3.1.0 и когато Vbet Main, не мога достъп нещо! Той ме пита да въведете номера ми на лиценз, но не всеки бутон, за да представи след това формата ...

Инсталация ми отиде гладко, без никакви проблеми, но аз съм блокиран там. Имах ООН инсталирана версия 2 напълно, преди да (продукт и файлове).

Какво да правя, от там? Бих искал да го използва, тъй като аз просто го купих!

Това не е нормално. Опции панел се генерира от Еврофутбол двигател - Моля, презареждане на страницата. Ако се случи отново, се опитайте да импортирате отново файл продукт.
Също така се уверете, че имате CURL инсталирани на вашия сървър (ако 2.x работи тогава е).

При всички проблеми - просто попитайте и ние с удоволствие ще ви помогне:)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
Ами, всъщност, аз исках да го тествам на място преди да я инсталирате на живо моя форум. На местно ниво, дори ако се опитам да обновите страницата, единствената информация, виждам ти VBet Main е лиценза неща. Повторен внос на продукта не помогне.

Също така, аз бях един от онези, които дариха преди 3.1.0 е на разположение за изтегляне? Ако не, ние би трябвало да получите отстъпка, когато 3.x ще се появи?

На друг въпрос, тук, на свой собствен форум, може ли да ми каже защо, когато моят език е настроена на английски език, виждам всички менюта, мнения и т.н. на френски? Опитах се да изчистите "бисквитки", кеш, освежаващо страница, но нищо не помогна, аз съм все още в френски!

vBET
05-11-09, 16:10
Трябва достъп до Интернет да използват vBET. В противен случай тя не може да работи - преводи са направени от Google. Бъдете сигурни, че нищо не блокира достъпа ви до 3-ти страни. Вие също ще страдат това, което сте сега. Достъпът до Интернет е нещо обичайно за форуми;)

vBET
05-11-09, 16:15
Също така, аз бях един от онези, които дариха преди 3.1.0 е на разположение за изтегляне? Ако не, ние би трябвало да получите отстъпка, когато 3.x ще се появи?

Ние не обявява нищо такова:)


На друг въпрос, тук, на свой собствен форум, може ли да ми каже защо, когато моят език е настроена на английски език, виждам всички менюта, мнения и т.н. на френски? Опитах се да изчистите "бисквитки", кеш, освежаващо страница, но нищо не помогна, аз съм все още в френски!

Просто щракнете върху английски флаг, за да се върна на английски език:) и да проверите вашия език по подразбиране потребител в Потребителят CP - Министерството на отбраната иска да бъде интелигентен, така че, когато някой казва, че неговият основен език е френски, тя ще го върна на Френски.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
Трябва достъп до Интернет да използват vBET. В противен случай тя не може да работи - преводи са направени от Google. Бъдете сигурни, че нищо не блокира достъпа ви до 3-ти страни. Вие също ще страдат това, което сте сега. Достъпът до Интернет е нещо обичайно за форуми;)

Дори и да го изпълнява локално, аз все още имат достъп до Интернет чрез местни моя форум ... но все пак има начин да направи тази работа, защото искам да го тестваме преди да отиде на живо с него ... Няма нищо, че блокира форум. Защо добавяйки, че частта за страдание, с това, което съм сега и че Интернет е обща за форуми? Смятате ли, че това не е справедливо да се опитате тестване преди да рискуват неща на живо форум преди? И да, 2.x и е добре преди.


Ние не обявява нищо такова:)

Е, взети директно от вашия пост # 720 на vbulletin.org:


Ето защо всеки, който ме дари в този проект до този момент, ще получите 1 свободен лиценз за ползване и 1 безплатен лиценз кредит за премахване на връзка за 3.0.0:)


Това е някакъв вид на отстъпка ... но вие не предлагат тази за мен все още ... И така, как мога да получа един по-свободен лиценз за ползване и премахване на лиценза?



Просто щракнете върху английски флаг, за да се върна на английски език:) и да проверите вашия език по подразбиране потребител в Потребителят CP - Министерството на отбраната иска да бъде интелигентен, така че, когато някой казва, че неговият основен език е френски, тя ще го върна на Френски.
Открих защо. Беше добавяне / FR в края, вместо просто да http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/

vBET
05-11-09, 19:38
Дори и да го изпълнява локално, аз все още имат достъп до Интернет чрез местни моя форум ... но все пак има начин да направи тази работа, защото искам да го тестваме преди да отиде на живо с него ... Няма нищо, че блокира форум. Защо добавяйки, че частта за страдание, с това, което съм сега и че Интернет е обща за форуми? Смятате ли, че това не е справедливо да се опитате тестване преди да рискуват неща на живо форум преди? И да, 2.x и е добре преди.

Просто защото интернет връзката е необходимо за този мод да тече:)
За тестване, моля направете тест форум не са достъпни за погледа на обществеността.


Това е някакъв вид на отстъпка ... но вие не предлагат тази за мен все още ... И така, как мога да получа един по-свободен лиценз за ползване и премахване на лиценза?

Тя е проста - защото не отговарят описани състояние. Погледни датата на съобщението:)


Открих защо. Той е добавяне / FR в края, вместо просто Enterprise Еврофутбол Преводач (vBET) - Осъществено от Еврофутбол (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)

Радвам се, сте решени този.

Дали все още имате проблем с инсталацията? Ако отговорът е "да", моля PM ми достъп до Admin CP и FTP аз ще го проверя:)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
Просто защото интернет връзката е необходимо за този мод да тече:)
За тестване, моля направете тест форум не са достъпни за погледа на обществеността.

Тестване форум на местно ниво, означава само по себе си, че не показва на никого!

Както казах, аз не съм в състояние да видите опциите на vBet Main admincp ми, когато тестване на местните моя форум. За да поставите вашия хак на живо моя форум, и аз не знам вече какво аз ще направя с това, тъй като аз не наистина оценявам вид ви отговори ми даде тук.

vBET
06-11-09, 00:51
Тестване форум на местно ниво, означава само по себе си, че не показва на никого!

Това е голям:)


Както казах, аз не съм в състояние да видите опциите на vBet Main admincp ми, когато тестване на местните моя форум. За да поставите вашия хак на живо моя форум, и аз не знам вече какво аз ще направя с това, тъй като аз не наистина оценявам вид ви отговори ми даде тук.

Отново отговорът е - аз ще се справим с това. Моля да ми PM всички подробности и не е нужно за да го настроите на реални за вашия нов форум преди само за PM ме данни за достъп до теста съвет:)
Съжалявам, че не оценявам отговора, че аз ще ти помогна По този начин. За съжаление аз не знам каква е причината на този въпрос и аз се нуждаят от достъп да бъде в състояние да го разследва за вас и да го реши за себе си. Съжаляваме за неприятностите и чакат за PM с повече информация.

Без възможност да го провери, само нашите съвети за сега е отново да се уверете, че имате достъп до Интернет. А от вас искам да кажа на вашия сървър. Знам, че вашият компютър има достъп, но изглежда, че вашият сървър е блокиран, за да общуват с външни дума. Друга причина може да бъде, че вие не сте инсталирали CURL PHP библиотека. Не мога да кажа нищо повече без възможност да го провери.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
хаха Това не е възможно да влезете в местен форум (като използвате EasyPHP, XAMPP или каквото и с местните IP), т.е.:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)).. Трябва да знаете за това. Но така или иначе, забравят за него. Аз не се нуждаят повече.

Аз имам отговор за други неща така, Nevermind.

vBET
06-11-09, 07:37
хаха Това не е възможно да влезете в местен форум (като използвате EasyPHP, XAMPP или каквото и с местните IP), т.е.:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)).. Трябва да знаете за това. Но така или иначе, забравят за него. Аз не се нуждаят повече.

Аз имам отговор за други неща така, Nevermind.

Това е, ако имате свой собствен IP в WAN (не само LAN). 127.0.0.1 е същото като Localhost и това означава, че искате да се свържете с действителните машина. Но вие все още имате собствен IP адрес. И дори ако то е само в локална мрежа, все още можете да настроите за вашия нов форум тест на същата машина, където имат реален форум. Според лиценза Еврофутбол имате право да се създаде такава форум в директорията testvb, но той не трябва да бъдат достъпни за обществено оглед.

В случай, във всички бъдещи проблеми, просто напишете. Ние сме тук, за да ви помогне:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1