PDA

View Full Version: аз имам грешка на безплатната версия vBET2310



root212
02-03-10, 04:35
Предупреждение: set_time_limit () [function.set срок]: Не може да определените крайни срокове в безопасен режим в [пътека] / включва / vbenterprisetranslator_functions.php по линия 148

аз имам използване php.ini и comant въвеждане на текст на файл

safe_mode = изключено
но аз имам същия проблем: (

някой може да ми помогне ....
съжалявам, ако аз грешен раздел форум и език ми ми поиска ...: O

vBET
02-03-10, 20:09
Опитайте се да изключите безопасен режим. Файл Htaccess.

root212
03-03-10, 07:22
сега аз имам грешка

Разбор грешка: синтаксис грешка, неочаквано T_GLOBAL в / Начало / XXX / public_html / XXX.us / включва / vbenterprisetranslator_functions.php он-лайн, 14
и аз гледам по линия 14

глобален $ vbet_baseUri;

, може и да ми помогне за това?

vBET
03-03-10, 21:10
Какво ви са насочени в линия 13 14 - така че предполагам, че имате някои допълнително съдържание, което не е нашият код.

Не знам, от която сте изтеглили вашата версия. Моля, изтеглете последната версия на vBET 2.3.x от тук (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=220886) и да качите всички файлове на вашия сървър.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1