PDA

View Full Version: Решени PHP предупреждение на всички страници



tavenger5
19-02-14, 19:38
Това получаване на всички мои страници. Тичане най-новата версия.

Внимание: Невалиден аргумент за foreach() в /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php на линия 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Моля, дайте ми линк към въпроса. Моля, изпратете ми данни за достъп PM Admin CP и FTP. Аз ще провери какво се случва там :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Аз не разполагат с достъп до FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Бързо fix за този въпрос:

Отвори файл includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Търсене:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Го да замени:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Този бърз прикрепвам ще бъдат добавени в следващата версия.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Благодаря, този работник.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Аз updated към най-новата версия на vBET. Аз трябваше да кандидатстват отново тази корекция, обаче сега се показва на всички страници на гости без значение какво.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Аз не виждам проблем на вашия сайт.
Новата версия vBET е 4.7.2. Вашата версия е 4.7.1. Сте направили понижаване?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Да, понижена след като видях това, но тя изглежда като това се случва в 4.7.1 както извор. Това се случва само когато няма превод доставчици са на разположение (Google е маркиран като наличен в моя случай, но аз не разполагат с API ключ за тях). Когато това се случи нишки са не също се превежда.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Ако не разполагате с ключ Google тогава тя трябва да бъде автоматично се забраняват. Можете ръчно да изключите Google в AdminCP -> vBET -> превод доставчици наличност. Моля ви кажете ми ако Google включете автоматично в AdminCP -> vBET -> превод доставчици наличност.
Моля ви кажете ми дали това решава проблемите.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Ако не разполагате с ключ Google тогава тя трябва да бъде автоматично се забраняват. Можете ръчно да изключите Google в AdminCP -> vBET -> превод доставчици наличност. Моля ви кажете ми ако Google включете автоматично в AdminCP -> vBET -> превод доставчици наличност.
Моля ви кажете ми дали това решава проблемите.

Всъщност изглежда, че съм сгрешил. Въпреки че Google е сега пребиваващи извън след обстановка ръчен, грешката все още се появява. Въпреки това тя не се показва цялото време. Аз не мога да намеря шарка. Естествено тя goes далеч, когато "Добавяне на алтернативен етикет" е изключен.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Аз не виждам проблем. Не може да възпроизвежда въпроса, ако аз не знам кога възниква.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1