PDA

View Full Version: vBET 4.4.0 Издаден



vBET
16-06-11, 18:09
Здравейте:)

Както обещахме, ние ви даваме подкрепа за други преводи на APIs! Както сега vBET поддържа не само Google, но също Microsoft преводи API! :)

Тази версия се счита за BETA, защото на големи промени за подкрепа на други APIs превод, но предишната версия vBET4.3.0 сега се смята за стабилен. В vBET4.4.0 имаше само 3 малки грешки, коригирани спрямо предишна версия, също и някои промени, направени за vBulletin4.1.4 нов редактор. Всички подробности по-долу.

ЗАБЕЛЕЖКА: има една допълнителна стъпка актуализация е необходимо:
- Качване на сървър съдържанието на директорията за качване веднъж от пакет vBET (включва конфигурация за подкрепа на мулти превод API)

Коригирани бъгове:

Превод на vBSEO съобщение
Премахването не е преведено площ коментари
Ключовите думи, които със специални символи


Промени за Еврофутбол 4.1.4 нов редактор:

Увийте нов CMS коментар на статия в Lang BBCode за vB4.1.4
Превод Редактор на съдържанието на преведена страница за предварителен преглед на съобщението и от бързо да напреднал редактор
Пренасочване за ckeditor.php искания на преведените страници


Известни проблеми (я разглеждаме като Еврофутбол бъгове и изчакайте за Еврофутбол отговор за официалните доклади на грешки):

Онлайн потребители емисия (бързо решение на проблема: (Доклад за грешка на Еврофутбол: Еврофутбол JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12392))
Нов блог влизане за издаване на друг език (доклад за грешка на Еврофутбол: Еврофутбол JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394))


И както винаги - Насладете се vBET! :)

wowglider.de
16-06-11, 19:14
КРЗ, но какво е "Непрозрачни"?

Edit:
Качена "качване" и "качване веднъж" ми форуми корен. Инсталирана Най-новият XML, но Онлайн бъг все още съществува. Добре.

vBET
16-06-11, 21:58
КРЗ, но какво е "Непрозрачни"?

Edit:
Качена "качване" и "качване веднъж" ми форуми корен. Инсталирана Най-новият XML, но Онлайн бъг все още съществува. Добре.

Исках да кажа "разгъната" - вече коригирани

Онлайн въпрос - Разбира се, че все още съществува - то е ясно описани в известни проблеми раздел в много конец ви отговор:) И ти беше дал линк към бъг Еврофутбол доклад и да vBET нишка, където можете да намерите бързо решение на проблема и цялата информация относно този проблем . В този момент ние се чака Еврофутбол отговор в тази област.

wowglider.de
16-06-11, 22:40
Добре, съжалявам, аз мислех, че ще бъдат фиксирани с тази версия.

Edit:
Плътни нещо е някъде във вашата vbet ... не се знае къде, но съм виждал това преди .. ;-)

vBET
16-06-11, 22:59
Добре, съжалявам, аз мислех, че ще бъдат фиксирани с тази версия.

Бихме искали да го реши, но ние считаме, че не vBET бъг просто Еврофутбол бъг. Също така, ако Еврофутбол ще остане с промените, които те направиха в 4.1.4 тогава най-вероятно ще бъдат вече не е в състояние да поддържат тази функционалност (показващ флаг на потребителя на онлайн страница). Ние трябва да чакаме в отбора Еврофутбол реакция сега. Ще го промените, и без промени от страна на vBET ще бъде необходимо. Или те ще останат с практическото решение и ние имаме реален проблем, за да се справят с тази функционалност.

vBET
29-06-11, 19:21
Само да напомня - не работи онлайн страницата, която потребителите е известен проблем и да имат лесен бързо решение на проблема. Сега чакаме за Еврофутбол, за да се справим с това, тъй като това е тяхната грешка (в този момент със статус "потвърдени"). Припомняме това, защото получаваме забележки от потребители, че не е работа - да знаем:)

Бързо решение на проблема е тривиален - моля, вижте линка по-долу:

Онлайн потребители емисия (бързо решение на проблема: (Доклад за грешка на Еврофутбол: Еврофутбол JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12392))

cevo
09-07-11, 09:27
Имам тази грешка съобщения след обновен до 4.4.0



Фатална грешка: Призив за недефинирана функция vbet_isLangOn () в / disk2/forum/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php он-лайн 1002

http://i56.tinypic.com/2rxcnzd.png

vBET
09-07-11, 21:08
Имам тази грешка съобщения след обновен до 4.4.0



Фатална грешка: Призив за недефинирана функция vbet_isLangOn () в / disk2/forum/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php он-лайн 1002

http://i56.tinypic.com/2rxcnzd.png

Моля, отворете нова тема за това в Bugs Доклад раздел - ние ще бъдем в състояние да го управлява.

dacho
12-07-11, 13:59
Има местоназначение / датата, на която стабилна версия излезе? В продължение на месеци Свалих система и изчакайте за стабилна версия и валиден

vBET
12-07-11, 15:31
В този момент ние не съобщение на дата за следващата версия. Всъщност, както стабилен се смята версия vBET4.3.0. vBET 4.4.0 добавя поддръжка за превод на Microsoft и решава няколко грешки, от 4.3.0. В този момент в 4.4.0 имаме 8 грешки - всички вече са коригирани и той ще бъде включен в следващата версия.

За този момент мога да кажа, че vBET4.4.0 е доста стабилна. Най-важните грешки, които трябва да имате предвид, за да решаваме от бързо решение на проблема са:
- VBET допълнителни потребителски групи, счита като забранени
- Microsoft превод на текстове, включително "характер
- Не са намерени vbet_isLangOn ()
- was added into database for reported post (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2028-reported-posts-issue.html#post9189)
- Disappearing additional usergroups for users (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1863-after-upgrade-rankbadges-gets-taken-away-2.html#post9012)

As I wrote those all will be included in next release. At this moment we are still waiting to see does something else will appear. If you are in hurry you can install vBET4.4.0 and do quick fixes.

dacho
13-07-11, 14:21
Така че предлагам ми да се изчака да се освободи стабилна версия? Версията, че ми прави проблеми с моя сървър е 4.2.3 - и тя спря и тъй като аз съм чакат да бъдат освободени стабилна версия, която отговаря на проблемите сървър използване на по-рано направили най-много от проблемите, версия 4.2.3 използва всичките си ресурси, посветен сървър

vBET
13-07-11, 15:43
Така че предлагам ми да се изчака да се освободи стабилна версия? Версията, че ми прави проблеми с моя сървър е 4.2.3 - и тя спря и тъй като аз съм чакат да бъдат освободени стабилна версия, която отговаря на проблемите сървър използване на по-рано направили най-много от проблемите, версия 4.2.3 използва всичките си ресурси, посветен сървър

Ако имате проблем след това да отворите нова тема за него в отстраняване раздел. Ако вече - моля да ми дадете линк към тази тема.

Мисля, че ние ще бъдем готови с vBET4.4.1 освобождаване в края на този месец. Това ще бъде само бъгове освобождаване корекция - не и нови възможности, според vBET 4.4.0

PS.
В този момент ние също се подготвят да се движат vBET форум да Еврофутбол 4

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1