PDA

View Full Version: Решени Иди на Ню Мнения



scottct1
07-12-10, 16:17
Аз съм Еврофутбол 4,1 PL2 и имам един въпрос, по който отиде към първото непрочетено мнение не работи.

Казаха ми, че сте видели това, както и на тестовата си форум и да се моля, да представи доклад за грешка тук, така че аз правя точно това.

Всичко останало е добре.

Благодаря ви за голяма програма.

kamilkurczak
07-12-10, 17:18
OK потвърждава. Мога да го възпроизвеждат на нашия тестов форум. Тя ще бъде фиксирана и включени в следващите ОСВОБОЖДАВАНЕ.

Благодаря за тази информация.

scottct1
08-12-10, 20:39
Всеки дълго, за колко дълго това ще отнеме? Моите потребителите са на път да ме убие.

Благодаря!

kamilkurczak
09-12-10, 10:29
Решен.
Можеш ли да го потвърдите? сега трябва да работи на вашия форум.

бързо решение на проблема:
1. редактирате и да направи копие на този файл:

vbenterprisetranslator_seo.php
2. Намерете този ред:

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['goto']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
4. и да се замени с този ред:

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
5. запишете файла
6. Тествайте го.

Го направили на вашия сървър. мога ли да я потвърдите?

това решение ще бъде включен в следващия ОСВОБОЖДАВАНЕ.

scottct1
12-12-10, 11:25
Този проблем все още не е решен.

Аз може да трябва да се премахне този мод от моя сайт и да поиска възстановяване. : (

Ето какво се случва.

"Отиди на първото ново мнение" не работи

mateuszr
13-12-10, 11:43
Ти отчитат този въпрос няколко пъти, за да потвърди за това едно моля.

kamilkurczak
16-12-10, 14:29
моля, продължете за проблем с нов пост в търсене тук:


отидете до първото ново мнение в форум (търсене) е решен

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1