Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 10 з 10

Тэма: vBET 3.0.0 даступны цяпер для выбраных форумах

Гібрыдны Выгляд

Папярэдні Пост Previous Post   Next Post Наступны Пост
  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default vBET 3.0.0 даступны цяпер для выбраных форумах

    Прывітанне



    І я хачу падзякаваць усім, форум уладальнікаў, якія падтрымалі гэты прадукт. З сённяшняга дня vBET 3.0.0 даступны для:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, дай-кун, Сус, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, нут

    Тыя імёны карыстальнікаў з vbulletin.org і калі вы зацікаўлены аб падрабязнасцях ўбачыць тут: vBulletin.org Форум - Паказаць паведамленне асобна - У.Б. прадпрыемства Перакладчык

    Апошні раз рэдагавалася vBET; 23-10-09 у 17:01.

  2. #2
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    4

    Default 3.0.0 Калі будуць даступныя для куплі?

    Прывітанне там,

    Ці ёсць тэрміны паводле ацэнак vBET3.0.0 'ы даступнасць для куплі? У мяне ёсць кліент, які вельмі зацікаўлены ў выкарыстанні функцыянальнасці, і хацелі б даць ім ацэнку на тэрміны і кошт.

    Дзякуй,
    -Ray

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы хацелі б зрабіць яго даступным на працягу 2 тыдняў што-то паміж 2-4 тыдні з'яўляецца больш бяспечным ацэнкі

  4. #4
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    4

    Default Разліковыя цэны?

    Вялікае дзякуй за адказ. Любыя словы аб цэнах, якія будуць залічаны ў гэтай версіі?

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Заключныя коштаў не ўстаноўлены, але я дадам, што мы плануем вялікую акцыю для першага месяца продажаў - 50% зніжка

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Гэта не проста сказаць, для мяне, і я ніколі не думаў, што гэта адбудзецца, але: Мне шкада, што я даў бясплатных ліцэнзій для людзей, якія бескарысліва дапамагалі мне кошт ахвяраванняў

    Я проста атрымаць пасаду (пераехаў гэта PM) з шантажом з боку аднаго хлопца, які не распаўсюджваюцца на згаданыя групы, што альбо я дам яму спецыяльная прапанова ці ён будзе пісаць дрэнныя рэчы пра мяне на vbulletin.org ... Я быў сапраўды шчаслівы, каб даць вам мой падарунак, на жаль, цяпер я пачынаю шкадаваць аб гэтым з-за дзеянняў некаторых людзей, якія хочуць, каб я быў несумленным з маім заявай і нават з'яўляюцца threating мне зрабіць гэта ...


Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •