Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 2 з 2

Тэма: Ліцэнзія VB4-гатовы варыянт

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    3

    Default Ліцэнзія VB4-гатовы варыянт

    Text automatically translated from: German to: Belarusian
    Translated text
    Добры дзень,
    выдатны прадукт!

    Я хацеў бы набыць яго для нашага зноў створанага форумаў / CMS-сайт VB4 і ўсталяваць. Калі ў адзін выдатны VB4 з падтрымкай версіі?

    Наш савет у цяперашні час усё яшчэ пад vb3.8. Калі я куплю адну ліцэнзію і ўсталяваць на vb3.8, я атрымліваю аўтаматычная версія для VB4?

    Дзякуй за інфармацыю!
    Original text

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Добры дзень.

    vBET для VBulletin 4.0 запланаваны на сакавік. Мы хочам, каб першы выпуск vBET 3.3.0 з мноствам паляпшэнняў. Тады мы будзем выпускаць бясплатны vBET 2,4 версія для VBulletin 4.0. І гэта дазволіць нам зрабілі сапраўды добры vBET 4,0 версія для VBulletin 4,0

    Калі вы купляеце vBET 3.x ліцэнзіі дарэчы vBET 3.0 і вышэй - такім чынам гэта ставіцца і да vBET 4.0 (стэнд будзе знаходзіцца пад той жа ліцэнзіяй). Купля 1 ліцэнзіі Вы можаце выкарыстаць адзін vBET ўстаноўка на ўсё жыццё і ў вас ёсць доступ да бясплатных абнаўленнем на працягу 1 года з моманту куплі.


Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •