Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 2 12 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 11

Тэма: Немагчыма адключыць vBET? (Тэрмінова)

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default Немагчыма адключыць vBET? (Тэрмінова)

    Прывітанне ўсім Я спрабую адсачыць праблемы, якія выявіліся ўжо каля тыдня назад, для гэтага мне трэба, каб адключыць усе убудовы, аднак, калі я адключыць ВБЭТ форум не загружаецца наогул, толькі зусім пустая старонка?

    Можа хто-небудзь дапамагчы, я павінен зрабіць гэта тэрмінова, таму што мой стыль форум разбіты для гасцей.

    З павагай,
    Сайман

  2. #2
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default

    Міхаіл, калі вы чытаеце гэта вы па-ранейшаму мець правы адміністратара, праглядаць форум у выхад з сістэмы / гасцявы статус, і вы ўбачыце стыль адсутнічае, увайсці і стыль ёсць, менавіта таму мне трэба адключыць ВБЭТ ліквідаваць яго ў якасці Possibile прычыну.

  3. #3
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Прывітанне Міхал ў цяперашні час робіць майстэрню, ён адкажа Вам, як толькі магчыма, але вось тое, што ў мяне ёсць для вас, як адключыць Б. прадпрыемства:

    1. Адключыць яго ў панэль адміністратара
    2. Каментарыі vBET правілы. Htaccess. Калі вы не памятаеце, які гэта тыя, а затым праверыць у vBET пакет у каталогу do-not-upload/tools/redirecting-rules
    3. Вярнуцца інтэграцыі змены ў файлах vbseo. Самы просты спосаб - проста загрузіць зыходныя файлы. Калі вы не маеце паштовы - запампаваць з пастаўшчыком старонкі. Цяжэй спосаб - проста адкрыйце readme.html ў vBET пакет і там вы сапраўды апісана, якія змены былі зроблены - проста рабіць гэта ў зваротным кірунку.

  4. #4
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default

    Дзякуй за адказ, я завалены працай на дадзены момант так мой форум стылі для гасцей будзе заставацца не зламана да заўтра, дзе я магу выканаць гэтае дзеянне, хоць у мяне ёсць падазрэнне, што гэта самыя апошнія ВБЭТ прычынай гэтага - Я буду updaate вам заўтра, калі я магу адключыць Б. прадпрыемства паспяхова.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад Simon Lloyd View Post
    Міхаіл, калі вы чытаеце гэта вы па-ранейшаму мець правы адміністратара, праглядаць форум у выхад з сістэмы / гасцявы статус, і вы ўбачыце стыль адсутнічае, увайсці і стыль ёсць, менавіта таму мне трэба адключыць ВБЭТ ліквідаваць яго ў якасці Possibile прычыну.
    Ці ёсць у Вас Госць Кэш уключаны? Калі так, паспрабуйце адключыць яго (толькі часова для тэсту) і праверце зноў. Хутчэй за ўсё, ён уключаны, і вы зрабілі некаторыя змены стылю і вашага стылю захоўваюцца ў файлах. Такім чынам, пасля змены стылю файлы адрозніваюцца (розныя назвы), але кэшаваць поўны HTML выхаду ў кэш госця яшчэ адрасы ў стылі старых файлаў. Гэта было б выдатна растлумачыць, што адбываецца. Так што, калі гэта сапраўды прычына, калі ласка:
    1. Проста пачакайце, пакуль госць кэша мінае, і праблема сыдзе сама
    2. Ці, калі вы не хочаце чакаць, то проста ачысціць кэш госць

    Калі гэта не прычына, то, калі ласка, паведаміце нам, і мы будзем правяраць яе зноў.

  6. #6
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default

    Майкл, налада ад госця кэша працавала, але я толькі калі-небудзь выкарыстоўваць адзін стыль што-небудзь калі-небудзь кэшаваць або паказалі гасцям не было маім стылем, які я выкарыстоўваю зараз, карыстальнік не была паказана іншым стылі, ніколі!, Я лічу, што калі на Даведка налады змяніць стыль паказалі гасцям гэта не будзе маім выбарам гонару дакладна, яго як патрапіла, але па большай частцы, якая не ў стылі версіі бягучага стылю. Калі я гэта зраблю, як ты просіш і выключыць госця кэшы, то ён паводзіць сябе, як і павінна гэта азначае, што ВБЭТ iscausing праблема!.

  7. #7
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default

    Я пакінуў госця кэш выключаны з 22:15 учорашняга дня і госць гледжання незарэгістраваных / не ўвайшоў у меркаванне аб тым, як гэта і павінна быць, калі я павярнуў назад на 21:20 сённяшняга госця гледжання была парушаная яшчэ раз, калі я потым змяніць стыль што ідэнтыфікатар па змаўчанні даступныя Даведка не гонар, што змяненне insted госця гледжання фіксуецца, але паказвае, што зафіксавана ў папярэдні стыль, то, калі хтосьці спрабуе прагледзець паток меркаванне вяртаецца да стылю, я проста зьмяніў?

    Я ператварыўся госця кэш зноў так, каб мае стылі фіксаваны, як я ўжо казаў вышэй я не змяніў стыль ці выглядаць такім чынам, няма ніякай прычыны, чаму Б. прадпрыемства павінна выклікаць гэтую праблему, калі ласка, вы можаце выпусціць выпраўленне або сказаць мне, што я можаце зрабіць, каб атрымаць гэтую працу належным чынам?

  8. #8
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default

    Я вырашыў гэтае пытанне сам, але Б. прадпрыемства ўсё яшчэ мае патрэбу ў выпраўленні doen't так што гэта павінна быць зроблена ўручную:
    1. Доступ AdminCP> Б. прадпрыемства Cache
    2. > Госць кэш
    3. Інваліды Госць кэша і захаваных
    4. Зроблены Гасцей Кэш час жыцця & Госць Час Кэш жыць менш адпаведных старонак Значэнні нуля
    5. Госць уключаны кэш і захаваныя
    6. Госць Праглядаў сёння дэманструюць свой правільны стыль
    7. Зроблены Гасцей Кэш час жыцця & Госць Час Кэш жыць менш адпаведных старонак значэння ў мяне было іх раней і захаваныя
    8. Праверана не ўвайшлі ў мэтах пацвярджэння стыль па-ранейшаму добра

    Цяпер прадстаўленне для гасцей фіксуецца, але я думаю, калі ў кэшы часу вычарпаюцца, калі госць разглядае мой сайт, і ёсць праблемы з кладкай ці памылка, то кожны госць пасля гэтага ўбачыце зламаны стыль ці памылка, калі гэта сапраўды памылка, што Абыякава 'т існуе больш!

  9. #9
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Выбачайце, што вы павінны былі вырашыць яе самастойна, мы правяраем магчымасці, чаму яна з'яўляецца і як вырашыць яе раз і назаўсёды

  10. #10
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад Simon Lloyd View Post
    Я вырашыў гэтае пытанне сам, але Б. прадпрыемства ўсё яшчэ мае патрэбу ў выпраўленні doen't так што гэта павінна быць зроблена ўручную:
    1. Доступ AdminCP> Б. прадпрыемства Cache
    2. > Госць кэш
    3. Інваліды Госць кэша і захаваных
    4. Зроблены Гасцей Кэш час жыцця & Госць Час Кэш жыць менш адпаведных старонак Значэнні нуля
    5. Госць уключаны кэш і захаваныя
    6. Госць Праглядаў сёння дэманструюць свой правільны стыль
    7. Зроблены Гасцей Кэш час жыцця & Госць Час Кэш жыць менш адпаведных старонак значэння ў мяне было іх раней і захаваныя
    8. Праверана не ўвайшлі ў мэтах пацвярджэння стыль па-ранейшаму добра

    Цяпер прадстаўленне для гасцей фіксуецца, але я думаю, калі ў кэшы часу вычарпаюцца, калі госць разглядае мой сайт, і ёсць праблемы з кладкай ці памылка, то кожны госць пасля гэтага ўбачыце зламаны стыль ці памылка, калі гэта сапраўды памылка, што Абыякава 'т існуе больш!


    Акрамя таго, вы не павінны вырашаць самі. На самай справе вы проста рабілі тое, што я напісаў Вам у мой першы адказ у гэтай тэме:
    Так што, калі гэта сапраўды прычына, калі ласка:
    1. Проста пачакайце, пакуль госць кэша мінае, і праблема сыдзе сама
    2. Ці, калі вы не хочаце чакаць, то проста ачысціць кэш госць
    Вы толькі што успыхнуў госць Cache, як вы спыталі. Звярніце ўвагу, што ёсць больш просты спосаб для гэтага - вы не павінны рабіць усе гэтыя крокі, дастаткова пайсці ў Admin CP> vBET Cache -> Cache Cleaner. Выбачайце, што я не згадаў пра гэта ў апошні варыянт адказу - я меркаваў, вы гэта ведаеце.

Стар. 1 з 2 12 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •