Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 5 з 5

Тэма: Broken Links CSS

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Студзеня 2011 г.
    Паведамленняў
    3

    Default Broken Links CSS

    Прывітанне

    Я выкарыстоўваю бясплатную версію vbet з VBulletin 3.8 i выкарыстанні NGINX вэб-сервера.

    Гэта мае правілы перазапісу:
    Code:
    location = /forum {
            rewrite ^.+ /forum/ permanent;     }
    
    location /forum {
    rewrite ^/forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ last;
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 last;
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    Калі я атрымліваю перакладзенай старонкі спасылку, я бачу, CSS файл каталога быў заменены, як:
    Code:
    /forum/tr/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    яна павінна быць
    Code:
    /forum/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    Можа хто-то мне дапамагчы?

  2. #2
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Прывітанне!
    Калі ласка, дайце мне спасылку на ваш форум, а не маглі б вы паказаць мне ваш цэлым. Htaccess файл

  3. #3
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Студзеня 2011 г.
    Паведамленняў
    3

    Default

    Quote Паведамленне ад r.dziadusz View Post
    Прывітанне!
    Калі ласка, дайце мне спасылку на ваш форум, а не маглі б вы паказаць мне ваш цэлым. Htaccess файл
    Я не выкарыстоўваю Apache і я не выкарыстоўваю. Htaccess.This з'яўляецца пытанне NGINX перапісаць.

  4. #4
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Выбачайце, не маглі б Вы вечара вашага форуму адрас і доступ з правамі адміністратара, таму што я павінен здаць яго на месца.
    Яшчэ адна рэч, вы выкарыстоўваеце апошнюю версію vBet
    Апошні раз рэдагавалася r.dziadusz; 23-09-11 у 17:06.

  5. #5
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Ні адказу, я лічу вырашана, калі ў вас ёсць яшчэ пытанне аб гэтай праблеме, калі ласка, спытаеце, для любых іншых пытанняў, калі ласка, адкрыйце новыя тэмы

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •