Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 2 з 2 FirstПершы 12
Вынікі 11 да 16 з 16

Тэма: 404 у версіі 3.4.1

  1. #11
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Асабістае ліст Адаслаць

  2. #12
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я толькі што прачытаў усё гэта і дасьць вам падтрымку на працягу некалькіх хвілін.

  3. #13
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default

    яе вырашыць

  4. #14
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Выбачайце, але я не ў стане вызначыць, што з'яўляецца праблемай. Вось некалькі рэчаў, якія пачаў і гэты паток знаходзіцца ў беспарадку ўжо ... Калі ласка, адкрыйце новы струмень для кожнага па-ранейшаму існуючыя праблемы і капіяваць паведамлення адсюль (проста капіяванне, устаўка). Выбачайце за бяда - Радэк не ведаем, што нашы палітыкі кіравання - адно пытанне ў адзін паток, так што па нашай віне, але ўсё ж нам трэба, каб ачысціць гэта ў адваротным выпадку яна атрымае самае горшае. Цяпер у мяне ёсць ўражанне, як кожны пост пра што-то (404, vbadvanced, грэцкія літары ў URL, vbseo памылка) і я не магу вызначыць статус любога пытання. На самай справе - я не ведаю, якая дапамога вам патрэбна цяпер ...

    Гэты струмень у назве памылка 404 і, як я разумею, што гэта вырашаецца. Калі ў вас ёсць 404 пытанне, калі ласка, пішыце тут, калі яна будзе вырашана - калі ласка, пацвердзіце. Што тычыцца іншых пытанняў - калі ласка, адкрыйце іншыя патокі (1 паток на пытанне). У мяне ёсць новае абсталяванне ў цяперашні час (у мяне быў ноўтбук аварыі так Радэк быў адзін на форум апошнія дні), так што я буду ў стане дапамагчы вам хутка на гэты раз. Проста, калі ласка, што я прасіў - адкрыць новы струмень для кожнага выпуску, таму мы зможам кіраваць ёю і вярнуцца ў выпадку неабходнасці (як цяпер), каб уся гісторыя пытання.

  5. #15
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default

    я сказаў, што яго вырашыць. іншай падтрымкі я даў яму доступ да тэст форуме і вырашыў яе. r.dziadusz павінны адзначылі яго вырашыць.

  6. #16
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Вялікі - дзякуй за пацвярджэнне Я маркіроўкі гэта цяпер. У выпадку іншых / будучых пытанні - калі ласка, адкрыйце новы струмень для кожнага з іх

Стар. 2 з 2 FirstПершы 12

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •