Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 3 з 3

Тэма: Пазбягайце памылак друку

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default Пазбягайце памылак друку

    Адна важная рэч, каб пазбегнуць памылак друку. Чалавек можа даведацца, што напісана ў яго мове. Але пераклад загрузцы (нават ад Google ) Гэта не так разумныя, каб зробленыя здагадкі, што ён ведае, што павінна быць напісана, але гэта не так. Так рэдактараў, якая падкрэслівае няправільныя словы, вельмі карысна мець кантэнт, даступны для перакладу ў высокай якасці

  2. #2
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    21

    Default

    Хм .. Як зрабіць карыстач уводзіць правільна? Я ведаю, што некаторыя з маіх карыстальнікаў выкарыстоўваюць такія словы як "Ура" і "Наколькі мне вядома", і г.д. .. Я думаю, гэта будзе цяжка зрабіць што-тое, які выпраўляе гэта.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Не цяжка. Аглядальнікі ўжо арфаграфічных памылак. Калі я пішу гэта паведамленне я бачу чырвонае падкрэсленне па кожнаму слову, якое напісана з памылкамі. І ў мяне нават ёсць намёкі для выпраўлення гэтак жа, як у Слове

    Аб канкрэтных "дыялекты", або субкультуры словы - як і ў кожным суб-культуры людзі пазнаюць новыя словы, калі яны становяцца часткай гэтай субкультуры (незалежна ад таго, што гэта на роднай мове або няма). Так замежныя карыстальнікі будуць прызнаваць такія словы вельмі хутка - можа быць, пытацца, што гэта азначае, што ў кленчанне, але яны зразумеюць гэта

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •