КПК

Прагляд поўнай версіі: Змяненне паведамленняў у струмені варыянт



Snake
02-08-10, 22:16
Я нядаўна зрабіў мой тэмы адлюстроўваецца толькі 20 паведамленняў, а не 10, тым самым дадаўшы больш кантэнту на стар 1 з патоку.

Ці трэба цалкам ачысціць кэш-памяць ці будзе яна ў парадку, каб проста пакінуць яго, гэта значыць, мне трэба перавесці ўсе тэмы з нуля?

vBET
03-08-10, 18:09
Вам не трэба рабіць нічога рабіць у выпадку кэш-памяці. Госць кэш абнаўляецца кожную гадзіну для сябе адпаведныя старонкі (па змаўчанні - гэта наладжваецца). І кэша базы дадзеных прызначана неадкладна рэагаваць на ўсе змены на вашым форуме:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1