КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Vbulletin 404 старонцы адлюстравання памылак - галоўная памылка



Snake
14-07-10, 18:13
Знойдзена новую памылку, у асноўным з vbet уключаны VBulletin старонку 404 губляе ўсё CSS і фарматавання.

Яна робіць гэта на гэтым форуме таксама;

Я вельмі хацеў бы хутка выправіць для гэтага, гэта робіць мой форум у дрэнным святле.

Дзякуй.

kamilkurczak
15-07-10, 13:48
ок, пацвердзіў .. гэта vBET памылка. я паспрабую гэта выправіць.

kamilkurczak
15-07-10, 16:30
Я знайшоў код з памылкай. гэта ў global_start крук у файл vBET PHP.
Я заўважыў, што частка кода, дзе памылка ёсць. Зараз я працую над рашэннем.

Snake
19-07-10, 23:09
Выдатная навіна, калі вы думаеце, вам давядзецца выправіць?

vBET
20-07-10, 21:39
Прывітанне:) Калі ласка, звярніце ўвагу, што я вярнуўся - і я буду звяртацца з гэтым пытаннем. У мяне ёсць некалькі пытанняў, на спіне, але паспрабую справіцца з гэтым як мага хутчэй. Не магу сказаць, калі менавіта, але вы можаце выгнаць мяне, калі я не адкажу табе праз 2 дні;)

Snake
20-07-10, 21:42
ок дзякуй. :)

vBET
22-07-10, 07:22
Асноўныя сродкі і будуць уключаны ў наступны выпуск. Для хуткага рашэння, калі ласка:
1. Рэдагаваць / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Пошук па сайце:


$threadrow = verify_id('thread', $_GET['t'], 1, 1);
$threadurl = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/'.vbseo_thread_url_row($threadrow, $_GET['page'] ? $_GET['page'] : 1);
if ($threadrow && $threadurl != $_SERVER['VBSEO_URI']) {
exec_header_redirect($threadurl);
}

3. Замяніць на:


$threadrow = verify_id('thread', $_GET['t'], false, 1);
if ($threadrow) {
$threadurl = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/'.vbseo_thread_url_row($threadrow, $_GET['page'] ? $_GET['page'] : 1);
if ($threadrow && $threadurl != $_SERVER['VBSEO_URI']) {
exec_header_redirect($threadurl);
}
}

Snake
22-07-10, 09:04
Не працуе, проста атрымаць пустую белую старонку на маім форуме.

kamilkurczak
22-07-10, 09:30
ок, код рэдагуецца, у цяперашні час код працуе добра.
Я выдаліў гэтую частку:

$_SERVER['VBSEO_URI']);

ён зрабіў памылку PHP

Snake
22-07-10, 10:02
Выглядае добра, дзякуй.

vBET
22-07-10, 14:29
Так - шкада. Гэта было часткай бервяно, якое не было вывезена addident. Дзякуючы Каміль для карэкцыі:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1