КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае vBET сур'ёзная памылка знойдзена!



mario06
29-06-10, 09:38
Я цяпер разумею, чаму мой сайт не індэксуецца правільна 52x.

З vBet ўстаноўлена, што гэта дае не знойдзены на ўсе мае файлы архіва, пасля 06:00 escluding усё адно модулю 1 на 1 ён выйшаў да гэтага, я tryed 3,33 і 3,34 і без vBet маім архіве працуе нармальна ..



Калі ласка, дайце мне рашэнне гэтай праблемы!

З найлепшымі пажаданнямі

mario06
29-06-10, 11:14
Ніхто з супрацоўнікаў vbet тут? Мне трэба выправіць!

PS. У мяне не было гэтай праблемы з бясплатнай версіяй

З павагай

kamilkurczak
29-06-10, 11:39
хм, я не магу прайграць гэтую праблему. Ці можаце вы паказаць мне, як я магу гэта зрабіць?

mario06
29-06-10, 13:41
Я загрузкі майго сайта пачакаць 5 хвілін, і я звяжыся вы ў ЯЬ

mario06
29-06-10, 13:45
Я pm'ed вы чакаеце адказу, vbet уключаны і мае тэмы архіў даць не знойдзены (404), як толькі вы пацвердзіць гэта я адключыць яго так, што вы можаце праглядаць архіў яшчэ раз, так што вы можаце бачыць на сабе, што ён працуе без vbet.

што тычыцца

mario06
29-06-10, 14:01
kamilkurczak, я чакаў тут для вас занадта пацвердзіць памылка, і вы пераходу ў аўтаномны рэжым пасля 20 хвілін, не адказваючы мне?

Гэта не правільны спосаб лячэння плацежаздольных кліентаў!

mario06
29-06-10, 19:00
Мне патрэбна дапамога, дзе ж усё?

mario06
30-06-10, 05:29
Як доўга мне прыйдзецца чакаць?

vBET
30-06-10, 07:42
Шкада, што вы павінны былі чакаць. Я ўжо адправіць Каміль напамін аб вашай праблеме. Таксама ўлічыце, што вам не прыйдзецца адключыць ўвесь vBET - гэта павінна быць дастаткова, каб адключыць толькі vBET убудовы для архіва (усе з "архіў" у крук імя). Гэта дазволіць вам выкарыстоўваць vBET і працаваць ваш архіў (але не пераводзячы архіў), пакуль мы вырашаем пытанне:)

Як я бачыў Каміль быў не ў стане прайграць яе на наш сервер і папрасіў Вас за падрабязныя інструкцыі аб ім (мы павінны зрабіць што-то асаблівае, каб бачыць гэта ці проста ўвесь архіў ўніз). Калі мы не будзем прайграваць яго на нашым серверы, мы павінны будзем дэталі доступу да панэлі адміністратара і FTP, каб мець магчымасць праверыць, чаму гэта адбываецца, і выправіць яе.

Таксама, калі ў вас ёсць іншыя ўбудовы (не ўключаючы vBSEO), якія выкарыстоўваюць некаторыя архіўныя гаплікі паспрабуйце часова адключыць гэтыя ўбудовы і праверыць гэта vBET будзе карэктна працаваць з архівамі тады. Гэта і праверыць ці ёсць у нас нейкі канфлікт пытанні тут.

mario06
30-06-10, 09:35
Я ўжо спрабаваў адключыць плягін vBET архіва ўчора, але архіў ўсё яшчэ парушаецца, калі vBET уключаны таму я павінен адключыць vBET, каб атрымаць архіў працуе.

Праблема простая.

1. На vBET
= Архіў зламанай

2. vBET Off
= Архіў рабочых

Як я ўжо сказаў вышэй, я выдаліў кожны плягін (1by1) учора і знайшоў vBET быць злачынцам, пасля тэставання Я аднавіў рэзервовую копію.

Там на самой справе нічога асаблівага рабіць, каб у тым, каб не знойдзены (404) памылкі, усё што вам трэба, гэта зайсці ў ніжняй правай частцы старонкі і націсніце на копіі і вынікайце карыта тэмы | паведамленняў (нават у якасці госця).

Для доступу ў мяне няма праблем, давайце ўсталяваць час, каб зрабіць гэта.

З павагай


PS. Мне прыйшлося дадаць архівы | карта сайта ў маім файле robots.txt, паколькі Google пачаў даваць мне памылкі ў архіве ўдару 17k (404).


PS2. У мяне няма vBSEO усталяваны Мэйбана vBET з'яўляецца падлучэнне | шукаць.

З павагай

kamilkurczak
30-06-10, 15:11
прывітанне,

Я неабходна атрымаць доступ да вашай AdminCP і FTP .. Калі ласка, дашліце мне PM з гэтымі дадзенымі.

Я пастараюся, каб знайсці праблемы.

mario06
30-06-10, 18:34
У вас ёсць PM.
З павагай

kamilkurczak
01-07-10, 12:08
Я знайшоў убудова з памылкай .. Цяпер я паспрабую, каб знайсці рашэнне.

kamilkurczak
01-07-10, 15:09
калі ласка, проста паглядзець на свой PM

mario06
01-07-10, 18:36
рахункі перасталі працаваць з-за multipe ф выяўлення, цяпер кошт Лагін зноў працуе .. ваш амаль няма:)

З павагай

vBET
03-07-10, 13:55
ТАКІМ ЧЫНАМ, - пасля працы па гэтым пытанні мы выявілі, што не існуе памылка ў vBET тут. Менавіта таму, што ваш форум выкарыстоўвае VBulletin 03/06 і vBET афіцыйна падтрымлівае vB3.8

Ва ўсякім выпадку мы знайшлі спосаб прымусіць яго працаваць нават на афіцыйна не падтрымліваецца VBulletin 3.6:
Гэтыя змены зрабілі на вашым форуме.

Звярніце ўвагу, што да гэтага часу перакладзеная на старонках архіва для форумаў не працуюць. Гэта з-за памылкі VBulletin так што спытаеце VBulletin каманду для яе вырашэння. Калі вы хочаце задаць параметр форум старонцы архіва (гэта адзін з F-), то пустая старонка. Я маю на ўвазе якой-небудзь параметр - нават проста х = у, і ён выходзіць з ладу нават з vBET інвалідаў?. Так што з гэтым выпадку вы павінны спытаць VB каманды, каб выправіць іх памылку і, хутчэй за ўсё, перавод будзе пачаць працаваць (усё ў парадку для архіва асноўны і нітак старонак).

Таму што не было vBET памылка тут я пераходжу паток раздзел па ліквідацыі непаладак.

mario06
06-07-10, 12:29
Звярніце ўвагу, што да гэтага часу перакладзеная на старонках архіва для форумаў не працуюць. Гэта з-за памылкі VBulletin так што спытаеце VBulletin каманду для яе вырашэння
Яны сказалі мне, каб выдаліць яго, таму што ўсе працавалі да vBET мод.


Звярніце ўвагу, што да гэтага часу перакладзеная на старонках архіва для форумаў не працуюць?
Хіба вы не выправіць?

Што такога асаблівага 3.6.12 і 3,85? Асноўныя змены ставяцца да сацыяльных сетках як мне здаецца, што ваша параўнанне VB 3 да 4 В. Б., яшчэ трохі высілкаў з вашага боку не пашкодзіла б не?

vBET
07-07-10, 13:32
Гэтак жа, як я апісаў вам, гэта памылка ў форуму. Яны проста грыпаў цябе. Можа быць, з-за няправільнага desription пытанні. Гэта не vBET віна - сапраўдны архіў працуе нармальна. Пераклад форуму старонак архіва не працуе, і ён не будзе працаваць, таму што VBulletin crasches старонку, калі ў URL з'яўляецца addes любому параметры. І гэта не vBET? - Вы можаце dissable vBET дадаць да URL х = у, і вам усё роўна прыйдзецца crasched achrive старонцы форуму.

Я ўжо апісаў яго раней. І даў вам магчымасць праверыць сябе, што гэта VBulletin памылка. Калі ласка, напішыце ім, што вам не трэба мець, каб VBulletin crasch гэтыя старонкі - гэта чаго прыйсці, каб дадаць якой-небудзь параметр у URL-адрасе. І гэта crasches з vBET dissabled. Такім чынам, каб не дазволіць ім флэш цябе зноў;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1