КПК

Прагляд поўнай версіі: У мяне праблемы жыцця



rosende
19-05-10, 01:56
Я думаў аб атрыманні аплаты пры ўсталёўцы бясплатнай версіі, але гэта была праблема. Так што я быў адмова ад прыняцця. Не зрабіць любы пераклад. Я думаю, што з vBSEO


"Сінтаксічная памылка: сынтаксычная памылка, нечаканы T_STRING у / галоўная / XXX / дамены / xxx.net / public_html / global.php (834): Eval () б код на лініі 153


"Калі вы ўпэўнены, каб націснуць на правільную спасылку, калі ласка, звярніцеся да адміністратара."

Сцэнар не працуе

vBET
19-05-10, 15:41
Калі ласка, дайце мне змесціва з global.php файла прыкладна на радок 834 (некалькі радкоў да і пасля) і кропкі, 834. Я не ведаю, які VB версіі вы выкарыстоўваеце, таму я не магу праверыць гэта сам.

rosende
19-05-10, 18:04
Версія 3,8,5

vbseo 3,5 rc1

дэталі адпраўленыя вечара

vBET
19-05-10, 19:28
Гаворка ідзе аб генерацыі высновы склеп шаблону. Калі ласка, праверце гэта да гэтага часу існуе на вашым форуме, калі сцягі ставяцца на панэлі навігацыі.

Калі так, то калі ласка, адключыце vBET на імгненне, і праверыць гэта праблема ўсё яшчэ існуе. Калі так, то гэта не мае дачынення да vBET (vBET нічога не робіць, калі адключана).

Калі праблема знікне, калі vBET адключаная, то, калі ласка, падрабязна PM доступ да панэлі адміністратара і FTP - нам прыйдзецца дадаць да часопісаў дакладнае ўтрыманне калантытула шаблон і праверыць, што здарылася там.

rosende
19-05-10, 20:07
добра вечара адпраўленыя.

vBET
20-05-10, 21:43
Вы проста павінны няправільна Htaccess -. Пастаўце адпаведныя правілы vBET ў адпаведным месцы. Падобна да таго, як кіраўніцтва апісвае яго. Тады ўсё будзе працаваць ОК.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1