КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Памылка сціску!



Taurus
03-05-10, 10:59
Я думаю, што ўсё ўсталявана правільна, але калі гэтая опцыя ўключаная, я атрымліваю гэтую памылку на маёй хатняй старонцы:

Памылка Кадоўка змесціва
Старонка, якую вы спрабуеце праглядзець, не можа быць паказана, паколькі ён выкарыстоўвае няправільны або Непадтрымоўваны форма сціску.
* Калі ласка, звяжыцеся з уладальнікаў вэб-сайтаў, каб паінфармаваць іх аб гэтай праблеме.

Не маглі б вы, калі ласка, дапамажыце!

Taurus
03-05-10, 12:51
Акрамя таго, нават з прадуктам інвалідаў, мая старонка партала на сённяшні дзень проста пустая старонка.

vBET
03-05-10, 13:36
Калі ў вас ёсць праблемы з vBET інвалідаў гэта не vBET віне.
Калі ласка, звярніце ўвагу, што калі вы ufing vBSEO і інвалідаў vBET на панэль адміністратара, то vBET не адключаны яшчэ - таму што тую ўсё яшчэ перанакіраванне на vBET ў Htaccess і да гэтага часу выкарыстоўваюць vbet функцыі ў 2 змененыя файлы з vBSEO ..

Спачатку мы павінны вызначыць, робіць гэта vBET віне. Калі ласка, пераканайцеся, што vBET Абсалютна dissabled. Калі і так, і пытанне па-ранейшаму адбываецца потым vBET не з'яўляецца прычынай.

Выкарыстоўваеце вы vBSEO? Што такое статус, калі vBET Абсалютна інвалідаў (у панэлі адміністратара + + Htaccess правілы адмяніць змены ў vBSEO)?

Taurus
03-05-10, 13:42
Калі цалкам адключаная, так як Вы апісалі вышэй, таксама (я вярнулася на ўсе змены), то ўсё вяртаецца ў норму.
Ды я выкарыстоўваю VBSEO. Калі я ўключыць гэтую я атрымліваю "сціск" памылка, і мая старонка партала з'яўляецца пустая старонка.

vBET
03-05-10, 14:09
ТАКІМ ЧЫНАМ, - мы пераканаліся, што гэта звязана з vBET. Ваша пытанне не стандартны - так што я хацеў бы спытаць вас аб іншых модов, які вы выкарыстоўваеце. У вас ёсць мод для сціску?

Наступная намёк на пустую старонку - калі ласка, пераканайцеся, што вы ўсталявалі PHP модулі: CURL і Iconv (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8)

Калі ласка, скажыце вы выкарыстоўвалі пераклад SEO спасылак? Ты дадаць vBET правілы. Htaccess? Калі так - тое, што ваш форум URL? - Не выкарыстоўвае падкаталог ў URL (у гэтым выпадку правілы павінны быць зменены, як апісана ў інструкцыі)?

Калі ласка, зрабіце копіі ўсіх файлаў, якія вы будзеце мяняць у працэсе ўстаноўкі і інтэграцыі, а таксама ўсталёўваць ўвесь прадукт зноў з жабраваннем. Калі ласка, пераканайцеся, што вы парай інструкцыі дакладна. Калі вы хочаце, каб мы зрабілі ўстаноўку для вас можна купіць ўсталёўкі пакета за $ 30: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Taurus
03-05-10, 14:12
Аб Божа чалавек **********. я буду плаціць за ўстаноўку. Я проста хачу ведаць у першую чаргу, калі гэта будзе зроблена, калі ласка. Бо я не магу дазволіць сабе мець партале пустым. Дзякуй за ваш хуткі адказ. Я цаню гэта.

vBET
03-05-10, 14:25
Калі ласка, PM або дэталі доступу да электроннай пошце, таму мы зможам зрабіць, зробленыя ўстаноўкі.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1