КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Дзіўныя / форумы /



badawidollah
28-03-10, 02:22
прывітанне,

гэта дзіўна для мяне

ён павінен быць падобным
nusantaraku.org / форум / forum.php (Ёсць vbadvance модулі там)

але гэта перанакіраванне на nusantaraku.org / форум (калі я адкрываю, што index.php, без модуляў vbadvanced)

Затым я скапіяваў, што / форум / forum.php да / форум / index.php
што samething адбылося, да гэтага часу няма модуля vbadvanced там.

badawidollah
28-03-10, 03:54
абнаўленне

vbadvance модуляў не паказвае на інданэзійскай мове (я выбраць Інданезійская ў якасці асноўнага мовы)
але паказаць, на малайскай і англійскай мовах

** Vbadvanced ў index.php толькі не паказваюць

badawidollah
28-03-10, 04:29
калі ласка, паглядзіце

nusantaraku.org / форум / index.php? мова = мс
nusantaraku.org / форум / index.php? мова = еп
nusantaraku.org / форум / index.php? мова = Id

розны
ці не так?

vBET
28-03-10, 21:42
Выбачайце, але я не ведаю, што мне трэба. Калі ласка, скажыце мне, што менавіта павінна быць уключана на старонцы (даць мне некаторыя цытаты, якія я магу знайсці на старонцы) і URL на гэтую старонку. Я знайду яго і праверыць, як гэта выглядае на пераклад поглядаў. Прама зараз я не ведаю, чаго не хапае.

Звярніце ўвагу, што вы ведаеце свой уласны форум - я павінен быць накіраваны, каб убачыць тое, што вы маеце на ўвазе:)

EDIT:
OK - я думаю, што я бачу, што вы маеце на ўвазе, але я не ўпэўнены. Калі вы знаходзіцеся на старонцы пераведзена з index.php і націсніце на арыгінальнай мове сцяг, то ён перанакіроўваецца на forum.php - гэта з'яўляецца праблемай?

badawidollah
30-03-10, 15:47
нітка зачынена

Праблема ў vbseo праграмнага забеспячэння

дзякуй

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1