КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Старт-vbet-не-пераклад-вобласць-Сабін-е-энд-vbet-не-пераклад-плошча - u.html



StarBuG
10-03-10, 09:30
Прывітанне

На мой Google Webmaster Central я каля 5000 Сканіраванне памылкі для дзяржаў-членаў адрасы накшталт гэтага:



Я думаю, што гэта памылка;)

StarBuG

vBET
10-03-10, 17:42
Так - гэта вызначана выглядае. Ці можаце Вы вызначыць, на якой старонцы генеруецца такое спасылка? У месцах, якія мы праверылі спасылка гэта нармальна. Так што ёсць некаторае ўяўленне, якое нам не хапае. Было б вельмі, вельмі карысна, калі б вы змаглі даць нам URL на старонку, дзе такія непрацуючай спасылцы члена існуе.

Мы будзем працаваць над гэтым, але ў любым выпадку мы рэкамендуем нашым карыстальнікам блакаваць перакладзеных старонак член файла robots.txt Такія старонкі не маюць карысны кантэнт на ўсіх, і блякаваньне гэта дасць вам лепшую прадукцыйнасць. Іншымі словамі, для чаго неабходна мець праіндэксаваных старонак зарэгістраваныя? І што для сыпкіх рэсурсаў сервера перавесці яе для робатаў сканавання гэтых старонак? Таму, калі ласка, паглядзіце тут для прыкладу robot.txt файл блакавання шмат кантэнту, які вам сапраўды не трэба мець індэксавацца (напрыклад: член старонак, каляндар, пошук):
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

StarBuG
11-03-10, 01:35
Як я павінен lokate такія спасылкі?
Я стараюся трымаць вочы адкрытымі, але я не магу нічога абяцаць

vBET
12-03-10, 02:58
Доступ з'яўляецца пытанне тут:) Можа быць, некаторыя карыстальнікі заўважаць яго да вас, ці вы знойдзеце яго. Мы шукаем таксама, вядома, але VB вялікі.

Дарэчы - вы можаце пазбавіцца ад гэтай праблемы, адключыўшы опцыю "Не перакладаць імёны" - гэта прычына.

StarBuG
01-04-10, 12:47
Але перакладаць імёны карыстальнікаў не мае сэнсу;)

vBET
01-04-10, 12:50
Няма адмыслова;) Менавіта таму мы дадалі гэтую опцыю. Як мы бачым, яно выклікае некаторыя пытанні, і мы не можам дакладна вызначыць, якім чынам. Спадзяюся, што мы будзе знайсці, дзе такога паняцця, ствараецца:)

vBET
08-05-10, 10:34
vBET 3.3.2 змяніўся не перакладзена плошчу - гэта пытанне па-ранейшаму адбываецца ў новай версіі? Калі б спытаць, так як мы да гэтага часу не ў стане прайграць яго (мы не ведаем, на старонках якога гэтыя непрацуючыя спасылкі былі зроблены).

vBET
09-05-10, 00:27
Для тых, хто не ведае новага не перакладзеная вобласці карацей ANS выглядае наступным чынам: and

Так што калі вы знойдзеце нешта падобнае ў Webmaster памылкі інструменты, то звернеце ўвагу, гэта нам. Мы не ўпэўненыя, гэтая праблема ўсё яшчэ існуе, таму што мы так і не змаглі прайграць яго.

vBET
20-05-10, 21:54
Няма інфармацыі аб фактычным пытанне - закрыццё. Будуць аднаўляць пры неабходнасці.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1