КПК

Прагляд поўнай версіі: Наколькі хутчэй гэта кэш час загрузкі ў 3.0?



krisp
20-10-09, 01:16
Дапушчальны, кэш час загрузкі для 2.0 з'яўляецца індэкс = 100. Як доўга кэш час загрузкі для 3.0? - Як індэкс = 80 ці каля таго?

vBET
20-10-09, 02:33
Нажаль у мяне няма афіцыйных вынікаў тэстаў прадукцыйнасці, таму што я засяроджаны цяпер аб унясенні vBET 3,0 у наяўнасці для продажу:)

Але я магу сказаць вам некалькі прычын, чаму гэта хутчэй. Пасля сапраўды моцным расследавання аказваецца, што vBET 2,0 захоўвае некаторыя дадзеныя, якія не трэба і стварае індэкс, які не выкарыстоўваецца. 3,0 змены кэша выдаляе гэтыя непатрэбныя рэчы. Вось чаму vBET хутчэй падчас запаўнення кэша, і прамывання. Гэта будзе яшчэ хутчэй (ва ўсіх абласцях - і для выбару дадзеных) у 4.0, таму што ў мяне ўжо ёсць рашэнне на ўвазе, проста шмат змен патрабуецца, і менавіта таму прыйдзецца чакаць трохі прама цяпер.

海派国际翻译
20-11-09, 14:40
O (∩ _ ∩) O ~ праходзяць праз, каб бачыць

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1