КПК

Прагляд поўнай версіі: Ужо зроблена VBSEO кананічныя спасылкі і URL даўжынёй



krisp
03-02-10, 02:05
Гэтая ўстаноўка ў vbseo:


Лімітавая даўжыня URL
Некаторыя карыстальнікі аддаюць перавагу абмежаваць працягласць іх URL. Гэтая налада "культур" URL частак, т. е. [forum_title] і [thread_title], каб максімальная колькасць ключавых слоў.

Хіба не прытрымліваўся за пераклад спасылак, толькі для крыніцы спасылкі.

vBET
04-02-10, 08:05
Так - мы не падтрымліваем гэта ў дадзены момант. Я буду перамясціць яго ў функцыю запыту. І дадаць да нашага спісу TODO:)

kamilkurczak
31-01-11, 14:08
зроблена:)
і будуць уключаны ў наступны relase з vBET:)

khailiem128
20-10-18, 03:35
зрабіла:) і будзе ўключана ў наступны рэліз ад Vbet :)
Праверце свой паштовую скрыню, як любы прыстойны лекар таму кошты для дзяцей для атрымання больш падрабязнай інфармацыі толькі што прадалі яе выкарыстоўваць з іншымі лекарамі ня яны хочуць купіць, а затым звязацца з кім-гарантыяй сэра, ці не? кансультаванне лекара праверыць вас Уваходныя з дапамогай лекараў, каб сказаць праўду ці гільяціны NHe вецер, які таксама прадаваць гэты прадукт там?

vBET
26-10-18, 16:16
Праверце свой паштовую скрыню, як любы прыстойны лекар таму кошты для дзяцей для атрымання больш падрабязнай інфармацыі толькі што прадалі яе выкарыстоўваць з іншымі лекарамі ня яны хочуць купіць, а затым звязацца з кім-гарантыяй сэра, ці не? кансультаванне лекара праверыць вас Уваходныя з дапамогай лекараў, каб сказаць праўду ці гільяціны NHe вецер, які таксама прадаваць гэты прадукт там?

Я не атрымліваў ніякіх паведамленняў ад вас у мой паштовую скрыню, і kamilkurczak больш не працуе тут. Таму, калі ласка, выкарыстоўвайце форум для вашых пытанняў не асабістыя паведамленні, таму што тыя могуць быць адпраўленыя да няправільнага чалавека.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1