КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Спасылкі Форум праблему яшчэ раз



moman
22-01-10, 03:45
Пасля абнаўлення да 3.3.0, гэтая памылка гэта зноў адбываецца: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/248-forum-links-% 3D-правал-2.html

Выправіць мы прыдумалі раней больш не працуе: (

moman
22-01-10, 03:47
Бывае і так, са спасылкамі на нашу галерэю фота карыстача, так што я часова уключаны 'Замяніць' Форум Спасылкi »з прамымі спасылкамі на мэтавай URL-ы? "Опцыю ў vBSEO часова (гэта парушае мае хіт лічыльніка).

vBET
22-01-10, 19:12
Вы зрабілі змены, унесеныя уручную ў файл і падчас абнаўлення вы перавызначыць яго вярнуцца да змаўчанні. Вось чаму ён перастаў працаваць.

Выбачайце, але пакуль гэта не будзе падтрымлівацца афіцыйна вам прыйдзецца трымаць яго ўручную. Так толькі, калі ласка, унясення змяненняў зноў і TI будзе працаваць зноў.

Я пайду, каб убачыць цесную сувязь якіх вы паказваеце пра і я буду правяраць магчымасць падтрымкі гэтым у наступным выпуску:) Я дам адказ там.

EDIT:
Я бачыў яго - паспрабуйце выкарыстаць опцыю "Ігнараваць URL" у vBET асноўных варыянту - гэта павінна вырашыць праблему і захаваць абраны вамі URL, не адсочваецца шляхам перакладу.

moman
22-01-10, 23:54
Дзякуючы, я буду выкарыстоўваць гэтую опцыю. Я перарабіў ручнога пераключэння, і гэта было не эфектыўна, таму я буду прытрымлівацца ігнараваць URL-адрасоў варыянт.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1