КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Vbet Галоўная праблема ...



Spiritu
26-11-09, 02:22
прывітанне толькі што купіў vbet і ўсталяваць яго і пачаліся праблемы ...
Спіс форумаў паказвае белую старонку, я не магу ўвайсці ў маю AdminCP адключыць плягін так што мне прыйшлося адрэдагаваць config.php, каб адключыць сістэму убудоў ... цяпер ім форум вярнуўся на evrything працуе, але ў AdminCP> Параметры> vbet асноўным я onbly ўбачыць шэраг з (vBET 3.0.0 і вышэй не з'яўляецца свабодным праграмным забеспячэннем. Каб мець права на яго выкарыстанне вам прыйдзецца купіць ліцэнзію і ўсталяваць ліцэнзійны ключ тут.)

vBET
26-11-09, 04:25
Аб форуме спускаючыся:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Аб бачачы толькі радок з ліцэнзійнага ключа - вы не можаце заблакаваць выходныя запыты на трэцяй боку.

Spiritu
26-11-09, 12:30
Аб бачачы толькі радок з ліцэнзійнага ключа ... ? так у чым жа рашэнне

І я завітка пашырэння устаноўлены (праверыў) вынікаюць інструкцыі крок за крокам ... Што я зрабіў няправільна: (

vBET
26-11-09, 16:50
Магчымасці:
1. CURL не працуе належным чынам
2. Firewall або што-то не дазваляе адправіць CURL запыты на іншыя серверы - звернеце ўвагу, што вам гэта трэба, у адваротным выпадку, як вы хочаце атрымаць пераклад ад Google?

Spiritu
26-11-09, 21:05
NVM ... я зразумець гэта! Дзякуем Вам за дапамогу ў любым выпадку

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1