КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае $ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown Месца



MicroHellas
14-11-10, 06:49
Добры дзень,

$ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown працуе толькі ў панэлі навігацыі? Чаму я не магу прымусіць яе працаваць у склеп бара ў якасці замены Б. роднай мове выпадальнага спісу?

Марыя

mateuszr
15-11-10, 09:42
Прывітанне:)

Спрабавалі Ці вы "Custom" опцыю ў панэлі адміністратара-> VBET-> Сцягі і, у адпаведнасці з апісаннем:

Калі вы ўсталюеце Custom, то вы павінны ўсталяваць сцягі месца ўручную, дадаўшы $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown ў адпаведнае месца ў панэлі навігацыі шаблон.
пакласці неабходныя змены ў панэлі навігацыі шаблон ў стылі Manager?

MicroHellas
16-11-10, 08:39
Прывітанне:)

Спрабавалі Ці вы "Custom" опцыю ў панэлі адміністратара-> VBET-> Сцягі і, у адпаведнасці з апісаннем:

пакласці неабходныя змены ў панэлі навігацыі шаблон ў стылі Manager?

Як мае пытанні, кажа: "Адзінае месца, што я магу дадаць гэта NavBar"? У NavBar прац. Я ведаю гэта. Але я хачу, каб змясціць яго ў склеп бара, дзе vBullatin на самай справе мае для выпадальнага спісу даступных моў. VBulletin аленевая скура мае яго ў панэлі навігацыі: крута:

mateuszr
16-11-10, 12:30
На жаль, не чытаў яго ў таямніцы:)
Хм .. Ва ўсякім разе, я не зразумеў .. Я наведаў ваш форум і ў вас ёсць, што выпадальнага спісу ў ніжняй бар і пераклады выглядаюць выдатна з 25 моў вы ўсталявалі

mateuszr
18-11-10, 10:27
Няма адказу на працягу некаторага часу, таму я лічу нітка вырашаецца ў цяперашні час.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations