Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 3 з 3 FirstПерший 123
Результати 21 до 28 з 28

Тема: vBET і VBulletin 3,6

  1. #21

    Default

    Ви отримали PM

  2. #22

    Default

    "F-(\\ D +). HTML '=>' f/archive/f- $ 1.html"
    Може хтось змінити це так, що воно може бути додано в Htaccess файл?

  3. #23

    Default

    Quote Повідомлення від basketmen View Post
    Я використовую VB 3,6 теж, ось що я цього VB архів працює занадто, просто хочу поділитися ним, якщо хтось може зробити його більш досконалим ласка, поділіться теж


    1. Кріплення прапорів в архіві
    , Якщо прапори не з'являються у ваших сторінок архіву, використовуйте цей крок

    перейдіть в панель адміністратора -> Модулі та продукція -> Менеджер плагінів -> пошук плагін "прапори Звертатися в архіві" без лапок

    знаходити

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    заміняти VBulletin підприємства Перекладач (vBET) - Календар з вашого шляху форуму, прапори, не відображаються, оскільки неправильно зображення pathor, тому що rewrited занадто в vbseo, так ми її тут виправлення папку архіву

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    Тепер завантаження і перевірте ще раз вам архів, прапори повинні бути показано у ваших архівах сторінок занадто








    2. Якщо ви використовуєте переписаний архів сторінки за допомогою vbseo, а ланка в перекладі сторінці архіву невірно посиланням ви можете виправити це занадто


    Наприклад неправильне посилання, як це, він буде отримувати Сторінка не знайдена помилка

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    його має бути таким, перш URL відсутня ім'я папки в жирним шрифтом, деякі люди, які використовують / Архів / , Або / Карта сайту / ім'я папки або інша назва папки

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    Щоб виправити це, ми можемо використовувати vbseo CRR

    перейдіть в vbseocp.php -> Користувальницькі правила перезапису -> додати цей рядок (у нижній частині колони КОБ), якщо ваш архів ім'я папки за допомогою / архів / ось так http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    якщо ваш архів папку з допомогою / карта сайту / ім'я папки, як це http://www.domain.com/forum/sitemap/ просто змінити ім'я папки

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    це буде робити свою справу, ви можете використовувати vbet для VB 3,6 сторінок архіву









    3. Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку, як це у верхній частині сторінки архіву колись (це не має відношення або тому, що крок 2 вище)




    використовувати цей Мето інструкції, Я використовую його і його роботи
    Це не працює на не форум vBseo

  4. #24

    Default

    Quote Повідомлення від mario06 View Post
    Може хтось змінити це так, що воно може бути додано в Htaccess файл?
    може бути, я помиляюся, як написати це в htaccess, але спробуй це або це можуть бути, наприклад, додати в Htaccess нижче RewriteEngine On



    RewriteRule F-(.*). HTML f/archive/f- $ $ 1.html



    або




    RedirectMatch 301-е (.*) \\. Http: / / www.yourdomain.com/f/archive/f- HTML $ $ 1.html

  5. #25
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від mario06 View Post
    @ Michael
    Він ще не закінчений, тому що ви вирішили, що це, вона буде закінчена, коли я вирішити цю проблему.
    З повагою
    Будь ласка, прочитайте уважно - як готові вважається дискусія про те, що ви заплатили за (це те, що ми писали про те, в останній день), і я просив вас не писати однакові повідомлення.
    Звичайно, якщо у вас є питання і хочу дати деяку нову інформацію ви абсолютно вільні робити це. Так само, як я написав:
    "Будь ласка, зверніть увагу, що ця дискусія вважається готовою. Якщо у вас є щось нове, щоб написати, будь ласка, не спам."

    Будь ласка, прочитайте його цілком знову, якщо ви хочете бути впевнені в тому, сенс цієї цитати:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Також, якщо ви взяли враження, що ви не можете писати тут, будь ласка, мої вибачення за це непорозуміння. Я буду тримати мою увагу, точніше в майбутньому. Вибачте ще раз

  6. #26

    Default

    Там у члени тут, що знайдено спосіб вирішення цієї проблеми, але він використовує vBSEO і я не так що це не робота для мене. Я не розумію, чому ви не можете надати виправлення без доступу моїх серверів, як я сказав, я не буду давати свої дані з сервера.

    Якщо цей член фіксованого кодування себе, то чому ви не в змозі зробити це, оскільки ви програміст? Як я вже сказав і показав, в наведеному вище потоків, які ваші виправлення у перших роботах пост, але прапори не показує (вони невидимі), але при наведенні на них за допомогою миші ви можете побачити їх і натисніть перекласти як нормальні, Я говорю про архів прапори звичайно.

    Ви говорите мені не писати ті ж повідомлення, але я повинен врахувати, що я все ще тут без підтримки.

    PS. Я розумію по-англійськи дуже добре, враховуючи, що це моя рідна мова.

    З повагою

  7. #27

    Default

    Quote Повідомлення від mario06 View Post
    Там у члени тут, що знайдено спосіб вирішення цієї проблеми, але він використовує vBSEO і я не так що це не робота для мене. Я не розумію, чому ви не можете надати виправлення без доступу моїх серверів, як я сказав, я не буду давати свої дані з сервера.

    Якщо цей член фіксованого кодування себе, то чому ви не в змозі зробити це, оскільки ви програміст? Як я вже сказав і показав, в наведеному вище потоків, які ваші виправлення у перших роботах пост, але прапори не показує (вони невидимі), але при наведенні на них за допомогою миші ви можете побачити їх і натисніть перекласти як нормальні, Я говорю про архів прапори звичайно.

    Ви говорите мені не писати ті ж повідомлення, але я повинен врахувати, що я все ще тут без підтримки.

    PS. Я розумію по-англійськи дуже добре, враховуючи, що це моя рідна мова.

    З повагою
    я думаю, я просто пощастило, перш ніж і його, можливо, не ідеально, і я впевнений, що якщо я даю FTP деталі Міхал він може вирішити її теж, я вже покупки інтеграції / установки пакета $ 30 раніше, і його зробили навіть його потрібно час, я вірю Міхал є одним з найбільших кодер, що використання VBulletin, спробуйте більш тісної співпраці з ним і дати натяки, які можуть допомогти

    до речі, я просто розглядають можливість видалити Архів функції в. б., після читання цієї теми і це пост, Тому що вони сказали її достатньо з Sitemap Generator
    Востаннє редагувалось basketmen; 15-09-10 в 08:20.

  8. #28
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від mario06 View Post
    Там у члени тут, що знайдено спосіб вирішення цієї проблеми, але він використовує vBSEO і я не так що це не робота для мене. Я не розумію, чому ви не можете надати виправлення без доступу моїх серверів, як я сказав, я не буду давати свої дані з сервера.

    Якщо цей член фіксованого кодування себе, то чому ви не в змозі зробити це, оскільки ви програміст? Як я вже сказав і показав, в наведеному вище потоків, які ваші виправлення у перших роботах пост, але прапори не показує (вони невидимі), але при наведенні на них за допомогою миші ви можете побачити їх і натисніть перекласти як нормальні, Я говорю про архів прапори звичайно.

    Ви говорите мені не писати ті ж повідомлення, але я повинен врахувати, що я все ще тут без підтримки.

    PS. Я розумію по-англійськи дуже добре, враховуючи, що це моя рідна мова.

    З повагою
    Ви без підтримки, тому що ви відмовилися нашої підтримки. Також vBet 3.x офіційно підтримує тільки VBulletin 3,8, що ви знаєте Wery добре. Ви використовуєте vBET на не підтримуваних версій Форум - на VBulletin 3.6, який набагато старше, ніж підтримується VBulletin 3,8

    Питання, які дали вже відповів - я думаю, що більше, ніж один раз - я не хочу повторювати знову і знову, будь ласка, тільки що прочитали попередні повідомлення.

Стр. 3 з 3 FirstПерший 123

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •