Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: Мій сайт не індексується x52?

  1. #1

    Exclamation Мій сайт не індексується x52?

    Привіт я використовую vbseo Sitemap Generator без vbseo, я просто хотів би знати оптимальні налаштування для нього, так як я помітив, що мій переклад посади не індексується на Google і я перевірив і знайшов всі 52 мов в базі даних повної (переклади робітників), просто мій форум рідні мову, індексуються на Google.

    Може хтось мені допомогти в настроюванні, тому що я міць зробили щось не так або не писати?

    Або я повинен Проблема в іншому місці, тому що я цього не розуміють?

    З найкращими побажаннями

  2. #2

    Default

    Ніхто?

    З урахуванням усіх цих історій успіху, чому я так не щастить?

    У мене є іноземні відвідувачі (багато) та іноземних Google додає (багато), але я не бачу мови перекладається індексації (ні)??

  3. #3

    Default

    Ви можете розмістити ваш URL так що деякі учасники можуть подивитися на нього?

    Для чого це коштує, я знайшов його краще перевести 10 або близько того найбільш популярних мов. Почніть з багатими країнами, які можуть мати інтерес до вашої теми. Наприклад. для футбольного форуму, я б переводити європейських мовах (іспанською та португальською мовами, також говорять в Південній Америці), я б також включати Японії і Південної Кореї.

    Розглянемо Філіппіни, ВВП на душу населення становить близько $ 1800 USD, порівняти це з Норвегією, яка складає близько $ 94000 доларів США. У багатьох африканських країнах ВВП на душу населення менше $ 500 р / а

    Які країни, швидше за все, містять користувачів, які будуть купувати і рекламодавців, які витрачають?

    Якщо робот Google збирається плазувати 1 млн. сторінок вашого сайту в місяць, ви хочете сканувати французька або норвезький сторінках або філіппінських або африкаанс сторінках?

    Не бачачи ваш сайт, я думаю, більшість людей не божевільний намагається отримати 52 мовах проіндексовані. Звузити її до декількох багатих економік і зосередити увагу на тих.

  4. #4

    Default

    Мій сайтів про мобільних телефонах.
    Так чи інакше ця історія успіху має їх на ін: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    І коли він сказав, що він відправився в 12000 адрес індексуватися в Google, і в даний час налічує більше 130 000 і до цих пір скелелазіння, я був до 59100 vbet і тепер мають 61000 з 52x??

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Тут власник мати іншу історію успіху, не використовуючи карту сайту (це могло б бути проблема?), Я використовую карту сайту, бо як ще в моїй пам'яті йде воно завжди було рекомендовано?!?

    PS. Можете докладніше установка буде введена в ці історії успіху, тому що все трохи занадто загальний характер для мене?

    З повагою
    Востаннє редагувалось mario06; 28-06-10 в 06:45.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Зверніть увагу, що ви запитуєте, чому Google не індексуватися ще більше сторінок - це питання до Google ...
    Проте ми можемо дати вам кілька порад:
    1. Переконайтеся, що ви блокування у файлі robots.txt і перевірки при останніх змін було зроблено там. Якщо ви почали блокувати деякі сайти, недавно (в останні 2-3 місяців) - як член сторінок, так як ми рекомендуємо, - то Google є не тільки індексації нових сайтів, а також видаляє заблокували один з індексу.
    2. Google сканує і індексувати сторінки зі своїм не знаю, алгоритмів - ще деякі думають про тих, відомі. Тобто ваша Page Rank буде визначати, як швидко Google оновить індекси про ваших сайтах.
    3. Ви повинні не офіційно підтримується vBET версією з vBulletin - 3.6.x, і тому всі ваші сторінки архіву були сломанной після установки vBET. Ми вирішили цю проблему, нещодавно - так Архів знову працює на вашому форумі. Ще з vBulletin помилку сторінок архіву перекладених форум не працює, так що Google не буде індексувати тих і також не знайдете переклад сторінок архіву теми (у тому, що посилання на ті, на сторінках архіву форуму). Як нагадування - див тут для деталей: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Про проект Карта сайту - будь ласка, зверніть увагу, що повідомлення, написані нашими користувачами, написані нашими користувачами

    Про введення більш докладної інформації в історії успіху, ще раз: повідомлення, написані нашими користувачами, написані нашими користувачами. Тому, будь ласка, запитайте нитка авторів про деталі. Ви можете їх або PM просимо, або про більш детальну інформацію в потік, який вас цікавить о.

    Будь ласка, скажіть ви очікуєте більше інформації / підказки / допомоги з даного питання або ж ми можемо закрити його.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •