Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 19

Тема: Імена користувачів як і раніше переводяться

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default Імена користувачів як і раніше переводяться

    Існує багато місць, де імена користувачів показано на малюнку. Якщо ви знайшли одного з місць, де імена користувачів і раніше перекладається - будь ласка, повідомте про це тут

  2. #2

    Default ...

    Text automatically translated from: Greek to: Ukrainian
    Translated text
    У нас ніколи не було такої проблеми bytheway.gr. Якщо ви помітили будь-якого курсу (у нас є версія 3.8.4 PL1) означають, що ми знаємо.
    Original text

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Прямо зараз це важко помітити - дивні імена користувачів не будуть переводитися. Але Є деякі області, де не виключено, що імена користувачів будуть як і раніше переводяться. Якщо я знайду таке місце, я буду працювати на ньому
    Востаннє редагувалось vBET; 13-10-09 в 15:59.

  4. #4

    Default

    Мій імена переводяться в усьому світі, хто знаходиться в мережі, повідомлень і т.д.
    Востаннє редагувалось vBET; 08-11-09 в 01:46. Причина: Неправильно BBCodes

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від dai-kun View Post
    Мій імена переводяться в усьому світі, хто знаходиться в мережі, повідомлень і т.д.
    Я тільки що перевірив цю посаду в іншій мові - ваше ім'я користувача не перекладено тут. Чи можете ви мені PM точні посилання, де ваше ім'я користувача в перекладі?

  6. #6

    Default

    Quote Повідомлення від vBET View Post
    Я тільки що перевірив цю посаду в іншій мові - ваше ім'я користувача не перекладено тут. Чи можете ви мені PM точні посилання, де ваше ім'я користувача в перекладі?
    Від себе форум, який ви повинні мати доступ до

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від dai-kun View Post
    Від себе форум, який ви повинні мати доступ до
    Чи використовуєте ви який-небудь мод, який видаляє коментарі? ...
    Дивіться у наступному:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...t.html # post213

    Якщо Ви перевели всюди, то я припускаю, що ви використовуєте такі мод.

  8. #8

    Default

    Хм На жаль я не знаю, що "видаляти коментарі" маю на увазі. Чи можете ви пояснити або дати приклад такої мод? Ми можемо скласти список занадто модів які "видаляти коментарі".

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від dai-kun View Post
    Хм На жаль я не знаю, що "видаляти коментарі" маю на увазі. Чи можете ви пояснити або дати приклад такої мод? Ми можемо скласти список занадто модів які "видаляти коментарі".
    vBET використовує HTML коментарі визначити, які частини вашій сторінці результатів не повинні бути переведені. Він просто ставить такий текст між:
    <!--START vBET NOT TRANSLATED AREA-->
    і
    <!--END vBET NOT TRANSLATED AREA-->

    Тому якщо ви використовуєте деякі моделювання, який очищає HTML коментарі потім призводить яка приходить до остаточного vBET плагіном (це один для global_complete гачок), без цього повідомлення та vBET перекладу все - просто, як це було команди.

    Тому, будь ласка, знайти мод який є видалення HTML-коментарів і відключити його або її використанням плагіна global_complete гак, встановити порядок виконання в 1001. Ви будете робити все це на панелі адміністратора.

    Якщо вам потрібно більше натяків просто дайте мені знати, я із задоволенням допоможуть вам

  10. #10

    Default

    Я намагався відключити всі global_complete плагін гачок (за винятком vBET і vBSEO звичайно), але вона як і раніше перекладає.

    Мені доведеться пройти через кожен продукт в даний час і відключити його один за одним, щоб знайти винуватця.

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •