Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 2 з 3 FirstПерший 123 ОстаннійLast
Результати 11 до 20 з 27

Тема: індексований як і раніше буде недоступний цього тижня

  1. #11

    Default

    Карта сайту Статистика
    Всього URL: 1030240
    Індексовані URL-адреса: 21709

  2. #12
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від badawidollah View Post
    я змінити деякі Підфоруми теж.
    Thats, може бути, проблема занадто
    Це може бути причиною, оскільки старі посилання більше не існують. Будь ласка, зверніть увагу, що ви бачите в інструментах для веб-майстрів не те, як багато сторінок, які ви індексуватися. Це тільки показує, скільки посилань з вашої карти сайту в індекс. Як ви знаєте, що індексуватися набагато більше сторінок (деякі з них не в карти сайту). Так що, якщо URL змін в карту сайту (наприклад, після зміни Підфоруми), то вона не індексується, але відповідно до цього URL (це може все ще знаходитися під старий) і веб-майстрів інструмент покаже вам менше індексуватися URL. Тому що він не показує всіх проіндексованих URL-адрес, але чи багато хто з URL-адрес карта сайту індексується. Ви можете бачити все, роблячи розширені запити в Google.

    Якщо у вас є 301 редірект зі старих посилань на нові, то ті, які не повинні бути виключені з індексу - просто повторно індексувати. Звичайно, поки не буде переіндексування вебмайстер інструмент покаже вам менше URL.

    Будь ласка, зверніть увагу, що такі зміни Google також може бути не пов'язане взагалі з вашими діями - вона може бути викликана Google фермами серверів реплікацій, алгоритм зміни і Google знає що ще. Звичайно, це завжди добре, щоб тримати руку на пульсі і перевірити це не пов'язано з нашими діями, щоб ви могли реагувати на такі випадки.
    Востаннє редагувалось vBET; 11-04-10 в 15:04.

  3. #13
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від badawidollah View Post
    я поклав в robots.txt хвилини тому
    Зверніть увагу, що це буде видалити заблокований контент з індексу. Тому що це не відповідає змісту, це буде добре для SEO (сміття з індексу = більше цінної інформації в індексі).

  4. #14
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від badawidollah View Post
    Карта сайту Статистика
    Всього URL: 1030240
    Індексовані URL-адреса: 21709
    Чи підтримується в Google показує помилки в карту сайту?

  5. #15

    Default

    Quote Повідомлення від vBET View Post
    Чи підтримується в Google показує помилки в карту сайту?
    да
    вони сказали перенаправлення

    я отримав це занадто

    Результати 1 - 10 з приблизно 87 100 від Будь ласка, виберіть Мови Бел. (0,34 секунд)

    перш ніж я отримав 236 000
    і як і раніше падає дуже

  6. #16

    Default

    я сподіваюся, що це буде добре в 2-3 місяці.
    я змінився приблизно на 50% Підфоруми ім'я.
    Востаннє редагувалось badawidollah; 11-04-10 в 15:42.

  7. #17
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від badawidollah View Post
    да
    вони сказали перенаправлення

    я отримав це занадто

    Результати 1 - 10 з приблизно 87 100 від Будь ласка, виберіть Мови Бел. (0,34 секунд)

    перш ніж я отримав 236 000
    і як і раніше падає дуже
    Ви можете бути спокійні про перенаправлення в карту сайту. Google радить покласти туди тільки остаточний URL-адреси, але все-таки знати, як обробляти перенаправлення і до цих пір індекси остаточний URL (ті, після перенаправлення). На даний момент ми не ставимо переведені з URL'ов карта сайту додати тільки код мови, з міркувань продуктивності. Переклад кожного URL в кожній мові в якийсь момент під час створення карти сайту було б занадто дорого. В усякому випадку ми будемо думати про якісь рішення в цій області.

  8. #18
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від badawidollah View Post
    я сподіваюся, що це буде добре в 2-3 місяці.
    я змінився приблизно на 50% Підфоруми ім'я.
    Так що це остаточно може бути причина. Проте це не повинно, якщо у вас дійсно є 301 редірект зі старих на нові, але те, що відбувається насправді на стороні Google є таємницею.

    Однак пам'ятайте, що ви додали новий контент для robots.txt - так що ті, заблокованих URL-адрес буде і повинно зникнути з індексу.

  9. #19

    Default

    URL-адрес не послідувало
    Коли ми перевірили кілька URL-адрес з вашого файлу Sitemap, ми виявили, що деякі URL, перенаправлення на інші місця. Ми рекомендуємо, щоб ваша карта сайту містять URL-адрес, які вказують на кінцевий пункт призначення (цільової перенаправлення) замість перенаправлення на іншу адресу.
    Помилка HTTP: 301
    URL: До URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/en/85735-post1.html
    Проблема виявлена: 11 квітня 2010

  10. #20
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Я бачу дві проблеми є:
    1. Ваша посилання виглядає дивно - ви впевнені, що ви зробили інтеграцію з Sitemap Generator, належним чином?
    2. Я бачу, що у вас є подвійне перенаправлення (301 редирект двічі - один після іншого). Будь ласка, адекватно інтеграції vbseo в - див. тут подробиці про vbseo в інтеграційні зміни: http://www.vbenterprisetranslator.co...ents-beta.html

Стр. 2 з 3 FirstПерший 123 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •