Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 2 з 2 FirstПерший 12
Результати 11 до 15 з 15

Тема: Більше проблем навантаження

  1. #11
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Snake View Post
    Я був будівництвах 10 років, я віддаю собі звіт 10x навантаження не означає, 10x ресурсів, перестати ставитися зі мною, як ідіот, і ложки годував мене сміття. Холодні факти з цього мода проти інших вільних мода ваш навантаження мега. А в години пік мій сайт в даний час повільно і відповідати на запити. Так, переводити сторінки швидко-пік, але у вартість повільний сервер в той же день. У мене чотирьохядерний процесор, рейд 15k SAS сервер, оптимізований просто чудово, це запустити 0,50 протягом усього дня до цього з великим трафіком. Це VBET код, який додає навантаження і робить сервер повільно в години пік, це факт, це не збільшує в пробці, я була така ж трафік і боти до і сервер впоралися чудово, це переклад продукту. Період. Поспішайте і виправити її, я дійсно не хочу, щоб заплатити ще 300 фунтів стерлінгів на місяць для оновлення сервера, щоб просто запустити MOD LOL.
    Я розумію, що ви вже знайомі з інформації про навантаження на сервер, який я дав вам. Зверніть увагу, що я нічого не відомо про те, як передові є кожної з тисячі наших користувачів, і кожен раз, коли я дам дупу повну інформацію як це може бути корисно. Це не означає, що я займаюся лікуванням ви як ідіот - Це означає, що мене хвилює, даючи вам інформацію, яка може бути корисним для вас та оцінки стану вашого сервера. Будь ласка, точка мені інші безкоштовні моделювання, яких ви говорите, я з задоволенням зроблять деякі порівняння Також будь-який час ви можете вільно вибирати найкраще рішення для вас.

    Я перевірив Ваш форум знову і знову, здається, відповідь дуже швидко. Будь ласка, дайте мені найкращий час кадру до можливості спостерігача, що Ви пишете про Ваше повільні відповіді на піковий час.

    Якщо ви хочете перевірити, як змінився ваш трафік через vBET - будь ласка згенерувати звіт, який покаже вам всі рухи, щоб перекладені сторінки - це те, що ви заробили завдяки vBET.

    Ви абсолютно праві, що переклади потребує додаткових ресурсах - немає іншого шляху, і ви ніколи не знайдете продукт, який буде переводити ваш сайт без будь-яких витрат. Як я вже згадував більшу частину часу вимагає очікування перекладу Google, коли воно не кешується, і за цей час ваші потоки повинні чекати відповіді, що мають найбільший вплив на навантаження на сервер. Ви можете встановити більший кеш часу, щоб жити, - то часто потрібні переклади будуть вже в кеші. Але не кешуються переклади будь-який продукт доведеться чекати перекладу. Існує немає іншого шляху.

    Зверніть увагу, що думає, повинні бути розбиті, щоб мати можливість виправити її.

    Як я вже писав вам, ми постійно вдосконалюємо vBET продуктивності. І я вже писав Вам, що у нас є готові поліпшення продуктивності, які зараз на стадії бета-тестування в vBET4.x. Сьогодні ми випустимо нову версію vBET4.x додаткові поліпшення продуктивності. І коли помилок для тих (якщо такі є) будуть виправлені ми будемо рухатися ці поліпшення в vBET3.x Не потрібно натискати.

    Також ніхто не змушує вас виплачені ще £ 300 на місяць для сервера - ви робите ваші власні рішення, і у вас є багато варіантів тут. Включаючи зменшується кількість підтримуваних мов, або навіть перемикання на інший продукт, який ви згадали, є набагато краще. Ми повністю розуміємо, що рішень, які ви використовуєте повинні підходити до ваших потреб і можливостей. Ми раді, щоб дати нашим клієнтам краще і краще продукту. І ми усвідомлюємо, що в ситуації, де нараду повинні чекати відповідь форми інший сервер навантаження на сервер буде більше, незалежно від того, що рішення, ми будемо використовувати. Ми будемо раді, якщо ви залишитися з нашим продуктом і налаштувати його відповідно yo ваші можливості. І ми з радістю надамо вам руку в цьому районі

    Зверніть увагу, що ми просто дали нове рішення для інтеграції з Sitemap Generator. Якщо ви інтегровані - будь ласка, дивіться нову інтеграція Інструкція тут: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html
    Це значно збільшує швидкість генерації карти сайту (на нашому форумі більше 12 разів).

  2. #12
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Snake View Post
    Це ясно як день для мене цей мод був випущений без належного тестування, а також чітко власник не зацікавлений у вирішенні проблеми.

    Fail.


    Про рішення цього питання. Мені дуже шкода. Я помилково вважають, що надає в першу відповідь цієї інформації, мені було ясно, що ми вирішуємо питання:
    Quote Повідомлення від vBET View Post


    ...

    А ви на 100% правий - ми можемо зробити це краще, ми будемо і ми робимо це весь час Просто чекати, поки ми рухаємося всі поліпшення, які ми зробили в ході реалізації vBET4.x

    Якщо я можу дати вам деякі підказки - ласка, перевірте як можна оптимізувати. компанія: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Особливо рекомендується відключити деякі мови і блокування нерелевантних сторінках у файлі robots.txt
    Востаннє редагувалось vBET; 19-03-10 в 03:02.

  3. #13
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Snake View Post
    Михайле, ви не праві, це навантаження не викликане збільшенням обсягу трафіку, це обумовлено тим, читання та письма переклади MySQL.

    Якщо VBulletin команда може читати і писати на MySQL з низьким навантаженням, чому не можете ви?

    Бідні код мого друга.
    Ви вже зазначалося, що ми запланували підтримку кеш-систем (файл та існуючих двигунів). Будь ласка, зверніть увагу, що ваші наміри в цій дискусії, і робить це йде в правильному напрямку, щоб поліпшити стан тур сервер - якщо він ще точки.

    Ваше питання припускає, що навантаження викликана спілкування з mysql. Можете ви дати нам джерелом цього діагностика? На щастя, ми будемо вивчати його

  4. #14

  5. #15
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від sarangan View Post
    Версію, яку ви використовували? Будь ласка, оновити до останньої версії,-ми зробили поліпшення великої продуктивності. Багато користувачів пише подяку за це, бачачи, велика різниця - особливо в районі навантаження сервера

    Редаговано:
    Я тільки що перевірив ваш форум і vBET працює там - будь ласка, не пишіть помилкові заяви про vBET стані.
    Востаннє редагувалось vBET; 22-04-10 в 14:58.

Стр. 2 з 2 FirstПерший 12

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •