Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 2 з 2 FirstПерший 12
Результати 11 до 16 з 16

Тема: Захопили ще 4.2.5 VB з vbet помилку

  1. #11
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Так що, можливо, цей код створюється шляхом додавання декількох частин (в петлі або деякі інші вирази). Я буду перевіряти знову, дивлячись тільки на частину її, і нехай ви знаєте.

  2. #12
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    ОК, я знайшов його. Я не міг знайти його раніше, тому що в коді у нас є символи до '. Код в файл vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
    Code:
    $vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] = 
    '$lastpostinfo[\'lastposter\'] = \'<!--vBET_SNTA-->\' . $lastpostinfo[\'lastposter\'] .\'<!--vBET_ENTA-->\';'
    .$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];
    Я не можу відтворити проблему, тому я не змогла перевірити рішення. Будь ласка, опишіть, як відтворити або спробувати замінити код на одну нижче. Це рішення не було перевірено.
    Code:
    $vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] = 
    '$lastpostinfo[lastposter] = \'<!--vBET_SNTA-->\' . $lastpostinfo[lastposter] .\'<!--vBET_ENTA-->\';'
    .$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];
    Це може бути це - код помилки говорить про несподіваних і з форуму ставить наш код у " (eval('$final_rendered = "' . $template_code . '";');це може призвести до помилки. Розкажіть, будь ласка, як відтворити або перевірити можливі рішення і відправте нам Ваш статус.
    Востаннє редагувалось vBET; 24-06-18 в 10:42.

  3. #13

    Default

    Я не можу змусити помилку, я був тільки в змозі захопити його.. це відбувається як мінімум кілька раз в пару днів, так що я буду оновлювати код і дивитися!

  4. #14
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Здорово - будемо чекати вашої інформації.

  5. #15

    Default

    Поки що немає помилок, добре виглядає

  6. #16
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Здорово. Я буду відзначати цю помилку, як вирішити і включити рішення в наступному релізі. Якщо проблеми знову з'являться, будь ласка, дайте нам знати.

Стр. 2 з 2 FirstПерший 12

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •