Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 2 з 2 FirstПерший 12
Результати 11 до 14 з 14

Тема: Переклад Прапори Не З'являються

  1. #11
    Член
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Розташування
    Atlanta
    Повідомлень
    39

    Default

    мені потрібно, щоб використовувати його на більш ніж одному стилі одночасно. Мобільний стиль для мобільних телефонів і відображає на смартфоні виявлення, коли відвідувач заходить на сайт. В іншому випадку вони бачать для vb4 стиль за замовчуванням.

    Як я можу його використовувати на більше ніж один все-таки одночасно?

    Quote Повідомлення від Marcin Kalak View Post
    Додати прапор в мобільному стилі:
    1. Відкрити AdminCP-&ГТ;стилі &амп; шаблони-&ГТ;Стиль менеджера-&ГТ;Стиль за замовчуванням-&ГТ;редагувати шаблони-&ГТ;vbenterprisetranslator_flags.
    2. Змінити значення Стиль від Стиль За Замовчуванням до ваш мобільний стиль.
    3. Зберегти шаблон.
    Якщо ви хочете додати інший шаблон від vbet (наприклад додати прапор для перекладу Повідомлень) потім імпортувати інші необхідні vbenterprisetranslator стилів.

  2. #12
    Член
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Розташування
    Atlanta
    Повідомлень
    39

    Default

    Фігу я все зрозумів. Я скопіював vbenterprisetranslator стиль на мобільний стиль замість того, щоб включати його. Зараз компанія працює в обох стилях. Спасибі за пораду. Можливо, ви захочете додати до вашої документації щоб інші знали.

  3. #13
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Після імпорту шаблону від vbet для мобільного стилю, ви можете встановити значення {глагов:сировина vbenterprisetranslatorflags} як в мобільний стиль і стиль за замовчуванням. Прапори не відображаються в мобільному стилі, адже у мобільному стилі не шаблон vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Quote Повідомлення від mykkal View Post
    Фігу я все зрозумів. Я скопіював vbenterprisetranslator стиль на мобільний стиль замість того, щоб включати його. Зараз компанія працює в обох стилях. Спасибі за пораду. Можливо, ви захочете додати до вашої документації щоб інші знали.
    Я радий, що я міг би вам допомогти.

Стр. 2 з 2 FirstПерший 12

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •