Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: DBSEO робіт

  1. #1

    Default DBSEO робіт

    просто на випадок, якщо комусь цікаво.

    Отримати dbseo установки і роботи першого

    потім встановіть vbet і використовувати звичайний параметрів url-адрес, не вибирають нічого спільного з vbseo

    Мої питання, де я отримую порожній результатів і різних інших wierdness було вниз, щоб встановити більш стару тому переконайтеся, що ви видалили її цілком

    потім переконайтеся, що у вас є робота перекладача-це був мій наступний питання. під час тестування я використовував повна квота від Яндекса в день рв soemthing тому мені було дивно бачити після цього питань

    VBET команди не могли б ви, будь ласка, чи є якась reporting / інформаційні сторінки, де він говорить те, що вже перекладено, а що буде ytranslated (тобто перебуває у черзі тощо), так як у мене було багато часу, з'ясовуючи, чому б мені просто здавалося, EN FR елементи кеш-пам'яті тільки (хоча французи не працює)

    basiclaly якщо ви отримаєте питання, повернемося до подряпин і почати знову

    Додати vbet в минулому і не возитися з чим-небудь.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Зверніть увагу, що vBET дозволяє налаштувати, які мови мають кешуватися. Якщо ви тільки кеш EN FR, то, можливо, ви повинні вимкнути кеш для інших мов. Також ви можете вручну перейти до перекладеної сторінки на іншій мові, і якщо її перевести (ви можете бути поза квотою у постачальника перекладацьких послуг), потім перевірте ж він подівся кеша. Також у разі гостьовий кешу, необхідно встановити відповідні права для каталогів (подробиці в гостьовій опис кеша).

  3. #3

    Default

    Гей, хлопці, я розмістила в інший потік. Я не бачачи моїх потік, так що я цікаво, якщо це мертвий продукт?

  4. #4
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Ваш пост має зникають в міру. Вона була схвалена і відображає його. vBET працює і розвивається.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •