Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 6 з 6

Тема: Видалити помилки

  1. #1

    Default Видалити помилки

    Text automatically translated from: German to: Ukrainian
    Translated text
    Так як я перейшов на vB4, vbet короткий час я видалив.

    Тим не менш, при видаленні бази даних не були видалені таблиці?
    Original text

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Всі кеш таблиці повинні бути видалені в процесі деінсталювати. Якщо у вас не було знищено, то це помилка там. Ми будемо досліджувати його. Будь ласка, видаліть ці таблиці вручну, деякі клієнта MySQL.

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: German to: Ukrainian
    Translated text
    Гаразд, дякую

    Таким чином, в середині березня можна очікувати vB4 версії ?
    Original text

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ми дуже просунулися в vBET4. На даний момент більшість речей працюють. У нас є невеликі проблеми з обгортанням / розгортання тексту, переклад URL для IE (який ігнорує те, що інший світ мають в стандартній комплектації ) І все в такому дусі.

    Перша версія для vBET4 буде підтримувати чистий vB4. Тоді ми зробили в короткий період часу 2 нових релізів, які будуть фіксувати можливі помилки і додати підтримку: 1. vB4 CMS + блог, 2. vBSEO 3,5

    Так в березні ми будемо підтримувати його, навіть якщо я не можу дати вам будь-якої конкретної дати

    Перший реліз vBET4 повинна бути на початку березня, може бути, навіть наприкінці лютого

  5. #5

    Default

    Text automatically translated from: German to: Ukrainian
    Translated text
    Гаразд, дякую


    Так як я використовую vB4 CMS + vBSEO 3,5 блог, і я, можливо, доведеться трохи почекати
    Original text

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ми не змогли відтворити цю проблему. У кого-небудь може підтвердити, він все ще існує в новій версії? Я знаю, що це може бути важко, оскільки вона потрібно видалити продукт, тому, щоб не спробувати його на реальний форум, але може бути, на тестовому екземплярі.

    Тому що ми не в змозі відтворити його, якщо б ми не тільки не отримає підтвердження того, що він як і раніше актуально, питання буде закрито.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •