Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 7 з 7

Тема: "Ця сторінка має перенаправлення loop" з можливостями

  1. #1

    Default "Ця сторінка має перенаправлення loop" з можливостями

    Я отримую повідомлення про помилку останнім часом, що я не можу зрозуміти. Це відбувається тільки з можливостями і Chrome помилки, як і "Ця сторінка має перенаправлення loop". Здається, що це відбувається тільки зі сторінками, які ще не переведені. Ось приклад: http://cellphoneforums.net/de/******...-magazine.html

    Тій же сторінці, але на англійській: Галактика Примітка 3: Вимкнути "Мій Журнал"?

    Будь-які ідеї?

  2. #2

    Default

    Я зробив деякі подальші розкопки і я вірю, що це якось пов'язано з кеш-провайдерів. Коли гість кеш вимкнений одні й ті ж сторінки більше не робити перенаправлення помилок.
    Востаннє редагувалось tavenger5; 02-11-13 в 02:28.

  3. #3

    Default

    Після оновлення останньої версії і підключення яндекс, я повернувся до гостя кешу назад. Тепер, що яндекс включена речі перекладу сторінок і не попастися в цикл переадресації.

    Це, безперечно, помилка відбувається при відсутності перекладу провайдерів, що сторінка ще не перекладено, і в гостьовій на кеш.

  4. #4
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Спасибі за інформацію. Ми будемо вивчати це питання на нашому форумі тест.

  5. #5
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Швидке виправлення для цієї проблеми:
    • Відкрити файл includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php
    • Знайти код:
      PHP Code:
      function vbet_vbseo_filter_replace_text($text$allowchars null$filter_stop_words true$reversable false) {
      if(isset(
      $GLOBALS['FIX_EMAILS'])) {
      return 
      vbseo_filter_replace_text ($text$allowchars$filter_stop_words$reversable);
      }
      static 
      $executed 0;
      $language vbet_translateAndPrepareTitle($text$executed);
      $executed 1
    • Замінити його на код:
      PHP Code:
      function vbet_vbseo_filter_replace_text($text$allowchars null$filter_stop_words true$reversable false) {
      if(isset(
      $GLOBALS['FIX_EMAILS'])) {
      return 
      vbseo_filter_replace_text ($text$allowchars$filter_stop_words$reversable);
      }
      static 
      $executed 0;
      $language vbet_translateAndPrepareTitle($text$executed>1);
      $executed += 1

    Ця проблема буде виправлена в наступній версії.

  6. #6
    Заборонений
    Реєстрація
    У травні 2014 року
    Повідомлень
    1

    Default

    немає такого txt .. будь Ласка, скажіть мені, на якій він розташований лінії

  7. #7
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Розташування цих рядків коду в кожній версії є різні.
    Це виправлення було додано vBET. Найпростіший спосіб, якщо ви поновіть вашу vBET до останньої версії.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •