Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 15

Тема: Додаванням rel = "альтернативного" Теги

Гібридний Вид

Попередній Пост Previous Post   Next Post Наступний Пост
  1. #1

    Default Додаванням rel = "альтернативного" Теги

    Параметр додають додати теги для перекладу сторінок:
    HTML Code:
    <link rel="alternate" hreflang="es" href="http://site.com/es/thread_etc.html" />
    Докладніше тут: rel = "альтернативного" hreflang = "x" - веб-майстер інструменти Довідка

  2. #2

    Default

    Text automatically translated from: Spanish to: Ukrainian
    Translated text
    Excelente!
    Original text

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Прийнятий

  4. #4

    Default

    Чудовий! У той же час могли б ви розповісти мені як це може бути додано вручну, якщо це не занадто складно?

  5. #5
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Коли ми це зробити, і це просте зміна, то ми будемо публікувати швидко виправити для людей, які не потрібно буде чекати на новий реліз.

  6. #6

    Default

    здорово, дякую!

  7. #7

    Default

    Я б дуже хотів, щоб побачити це раніше, ніж пізніше, як вона може допомогти з цього питання, я з: http://www.vbenterprisetranslator.co...e-Content.HTML

  8. #8
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default "Альтернативного" тег - швидко виправити

    Це швидко виправити для цього засобу:
    1. Відкрити файл включає / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
    2. Знайти код:
      PHP Code:
      if (!VBET_IS_ACTUAL_IGNORED && (!$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flags_guestsonly'] || !$vbulletin->userinfo['userid'])) { 
    3. ПІСЛЯ його ПОКЛАСТИ цей код:
      PHP Code:
      require_once(DIR'/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php');
      require_once(
      DIR'/includes/vbenterprisetranslator_functions_url.php');
      $active vbet_getActiveTranslations();
      $host substr($vbulletin->options['bburl'],0,strlen($vbulletin->options['bburl'])-strlen($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']));
      foreach (
      $active as $key => $value)
      {
      $template_hook['headinclude_css'] .= '<link rel=\'alternate\' hreflang=\''.$key.'\' href=\''.$host.vbet_createURL($key).'\' />';


    Це швидко виправити буде додати "альтернативного" Мітки для всіх ваших сторінок. У наступному випуску цього параметр буде налаштовується. У наступному випуску ми буде додати цю функцію.
    Востаннє редагувалось Marcin Kalak; 15-02-13 в 23:47.

  9. #9

    Default

    HRM, я був під враженням, що основної мови не повинна бути 'альтернативних' сторінки.

  10. #10

    Default

    Quote Повідомлення від tavenger5 View Post
    HRM, я був під враженням, що основної мови не повинна бути 'альтернативних' сторінки.
    Власне, я думаю, що я помиляюся...

    Якщо у вас є кілька мовних версій URL, кожна сторінка мова в набір повинен використовувати rel = "альтернативного" hreflang = "x", щоб визначити всі мовні версії, включаючи себе. Наприклад, якщо ваш сайт надає вміст французькою, англійською та іспанською мовами, Іспанська Версія повинна включати в rel = "альтернативного" hreflang = "x" посилання для себе окрім посилань на французькою і англійською версіями. Аналогічним чином англійської та французької версій має один включати ж посилання на французькою, англійською та іспанською версій

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •