Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: Popup тексту заголовка, ніде в перекладених сторінок, ще не перекладається

  1. #1

    Default Popup тексту заголовка, ніде в перекладених сторінок, ще не перекладається

    -Наприклад перейдіть перекладених форум будинку vBulletin Empresa Traductor (VBET) (Іспанська)

    -Перемістити курсор у останньої теми, що Показ в форум будинку в правому
    текст спливного вікна, які ще не переведені

    скріншот






    -Якщо виправлення в файл плагіна, напишіть нам хлопці

    я вже намагався тимчасового виправити, wraping назва код в шаблон з цим, якщо умовний

    < якщо condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    </ Якщо>
    але я ще не впевнений, який шаблон для останній теми форуму додому, я спробував forumhome_latestthreadbit і forumhome_latestthreadbit_newestthreads, але виглядає як і раніше не їх

  2. #2
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Переклад title атрибутів наразі не підтримуються. Ми працювали на неї, але там була проблема не перекладається площею і зупинив роботу.

  3. #3

    Default

    Quote Повідомлення від Marcin Kalak View Post
    Переклад title атрибутів наразі не підтримуються. Ми працювали на неї, але там була проблема не перекладається площею і зупинив роботу.
    ОК дякую вам Марцин,

    Цей тимчасовий виправити це працює, wraping title атрибутів у шаблон на це, якщо умовне, якщо хто-небудь потрібно

    < якщо condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    Заголовок = "приклад title атрибутів у шаблон"
    </ Якщо>
    або може бути можна створення плагіна це зробити автоматично, тому немає необхідності переводити title атрибутів у перекладених сторінок

  4. #4
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Дякую вам за вашу пропозицію. Ми буде вирішити це питання, і ми додамо цю функціональність.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •