Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 6 з 6

Тема: Налаштування так заплатили переклади не будуть видалені

  1. #1

    Default Налаштування так заплатили переклади не будуть видалені

    Я не на 100% впевнений, що мої дорогі платні перекладу Google не буде видалений з кеша бази даних. Я, очевидно, не хочуть фрази, які були переведені на всі бути видалені в цей момент, так як вони є дуже дорогими.

    Однак, схоже, що переклад ніколи не "закінчив" хоча і має тільки 6 мов включено. Кожен день Google переводить 500000 символів (квота, яку я поставив), щоб не витрачати більше, ніж $ 10 (USD) в день.

    Є налаштування, що мені не вистачає десь, що викликає переклади мають бути перекладені кілька разів? Чи може бути поліпшення, внесені в систему, щоб зменшити кількість переказів, які необхідні для правильного перекладу? Наприклад, якщо фраза перекладається в один пост, і що ж фраза існує в іншій посаді, то, що ж фразу направляється Google двічі?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Це до конфігурації робить кеш очищується, чи ні. Ви можете просто відключити очищення кешу функціональність, встановивши Адмін Ср -&ГТ; компанія Кеш&ГТ; Кеш бази даних часу життя (TTL) 0. Або в те саме місце Кеш очищення стратегії до Інвалідів. Також переконайтеся, що, що база даних розташована на (Використання бази даних кеша). Зверніть увагу, що за замовчуванням базу даних кешу на і очищення вимкнено.

    Якщо б очистити кеш ви могли б теж Перегляньте журнали про це в Admin CP - > заплановані завдання - > заплановані завдання журналу.

    Зверніть увагу, що весь вміст, який не перекладається ще повинні заповнити кеш. Ви можете витрачати менше на день, це не проблема, просто кеш буде заповнити повільніше.

    Також я пропоную налаштувати Apertium ма - які вільні. Підтримуються не всі мовні пари, але для тих, які є Apertium буде обрана перед Google для перекладу. Apertium сервера не завжди залишатись на зв'язку, але vBET може працювати, що - ми просто завжди спробувати перший найдешевшим варіантом і якщо він недоступний, а потім перейти до наступного.

    І ось чому я також пропоную, щоб налаштувати Microsoft Переклад - є також безкоштовно переклади з 2 мільйони за місяць ліміт символів. Це не багато, але це буде також переконайтеся, що ваші витрати повільніше - інші мудрі, ви буде оплачено Google ці символи 2 мільйони І тут також Microsoft буде обраний спочатку Якщо доступні. Apertium так, а потім Microsoft, а потім Google - це порядку за промовчанням для перекладу, якщо настроєно всіх постачальників. Цей порядок можна змінити, якщо ви хочете в конфігураційні файли, але не рекомендується.

    Якщо у вас є будь-які додаткові питання, будь ласка, просто запитайте.
    Востаннє редагувалось vBET; 15-09-12 в 09:56.

  3. #3

    Default

    Спасибі - я просто скачав останню версію і отримав нових речей Microsoft працює. На жаль, я можу використовувати символи 2 млн у про (редагувати) 30 хв. хлоп!
    Востаннє редагувалось tavenger5; 03-10-12 в 22:04.

  4. #4

    Default

    Крім того, я вже було перекладі близько 500 к символи на день через Google протягом майже року зараз. Вона має коштувати багато грошей на жаль.

  5. #5

    Default

    Quote Повідомлення від tavenger5 View Post
    Крім того, я вже було перекладі близько 500 к символи на день через Google протягом майже року зараз. Вона має коштувати багато грошей на жаль.
    Вау, ви серйозно?
    365 днів х $10 (500 символів perday k) = $3,650

    Ви повинні мати дуже великий форум, який заробив більше, ніж $3,650 на рік і дуже багато пост перекладені
    або середній форуму і від vbet кеш не сидить, перевірте мій потік занадто http://www.vbenterprisetranslator.co...TED-Again.HTML , завжди зробити резервну і робити на свій власний ризик, ура

  6. #6
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Quote Повідомлення від tavenger5 View Post
    Крім того, я вже було перекладі близько 500 к символи на день через Google протягом майже року зараз. Вона має коштувати багато грошей на жаль.
    Витрати залежать від Google і Microsoft, але можна зменшити кількість тексту, надіслані для перекладу.
    Щоб зменшити свої витрати, що сплачені переклади див. тут.
    Остання версія від vbet мати нову опцію, яка знижує вартість перекладу: Не переводити числа. Ви знайдете цей параметр у AdminCP -&ГТ; від vbet&ГТ; варіанти перекладу.
    Також переконайтеся, що у вас є хороший набір кеш, очистити.
    Востаннє редагувалось Marcin Kalak; 04-10-12 в 23:58.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •