Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: Придбати питання / установка

Гібридний Вид

Попередній Пост Previous Post   Next Post Наступний Пост
  1. #1
    Заборонений
    Реєстрація
    Травня 2012
    Повідомлень
    1

    Default Придбати питання / установка

    Привіт, я досить новими для vBulletin і моди, а отже, у мене є кілька питань.

    Я хотів би придбати цей плагін/додати на, але я хочу, щоб переконатися, що він як і раніше в даний час підтримується в повному обсязі. Мій друг, купив це за свій сайт, але він не отримає код активації, необхідні для його роботи. Він також намагався зв'язатися з підтримки кілька разів, але не отримав будь-яку допомогу.

    Я хотів би придбати це, тому що це кращий Перекладач, я бачив, але я не хочу, щоб виникли проблеми установки. Я б придбати підтримку установки з додаток, так що ви можете встановити для мене з належного коду, необхідні для активації.

    Може я також запитати, чому мій друг може не отримати будь-яку підтримку для його активації питання? Він не може знайти свій код і має по електронній пошті кілька разів, щоб отримати його. Він також намагався зробити повідомлень на цьому форумі, але його повідомлень не відображаються тут. Мені дуже хотілося б отримати цей плагін дуже скоро встановлений на форумі, так що я високо ціную вашу відповідь.

    Дякуємо.
    Фернандо

  2. #2
    Пенсіонер;)
    Реєстрація
    Серпень 2011
    Повідомлень
    441

    Default

    Привіт
    Якщо ви купуєте послуги з установки ми будемо робити всю Інсталяція замість того, щоб ви -так що вам не доведеться турбуватися про Інсталяція служби.

    Про проблему ваш друг. Ми робимо всі підтримки, тільки на нашому форумі - і кожному новому користувачеві повідомлення необхідно модератором, тому що він не бачив його пост, тільки після того, як він написав його. Ми відповісти на кожен пост як можна швидше.

    Ось потоці, де подібні ситуації сталося (може бути це ваш друг пост) CLICK -як ви можете se ми намагалися, щоб допомогти, але немає відповіді від користувачів

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Ukrainian
    Translated text
    привіт, скільки часу необхідно для вас, щоб зробити установки і активації продукту? мені потрібні тільки 5 мов (англійська, французька, німецька, іспанська і португальська, й для інших мов, ми не зацікавлені в даний момент.
    Крім того, я прошу вас, якщо ви бажаєте, ви також включення API безкоштовні, тому що ми не знаємо, як включити ці продукти.
    спасибі
    Original text

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Alex69 View Post
    Text automatically translated from: Italian to: Ukrainian
    Translated text
    привіт, скільки часу необхідно для вас, щоб зробити установки і активації продукту? мені потрібні тільки 5 мов (англійська, французька, німецька, іспанська і португальська, й для інших мов, ми не зацікавлені в даний момент.
    Крім того, я прошу вас, якщо ви бажаєте, ви також включення API безкоштовні, тому що ми не знаємо, як включити ці продукти.
    спасибі
    Original text
    Установка тривіально - просто завантажте файли на сервер і product.xml Admin CP. Ще ви повинні налаштувати vBET. Необхідні параметри описані у файлі readme.
    Востаннє редагувалось vBET; 11-03-14 в 12:41.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від fernando View Post
    Я хотів би придбати цей плагін/додати на, але я хочу, щоб переконатися, що він як і раніше в даний час підтримується в повному обсязі. Мій друг, купив це за свій сайт, але він не отримає код активації, необхідні для його роботи. Він також намагався зв'язатися з підтримки кілька разів, але не отримав будь-яку допомогу.
    Історія, яку ви написали, є ФАЛЬШИВКОЮ. І це легко зрозуміти нам, що вас обдурили, тому що код активації (реєстраційний код) доступна для кожного клієнта на сторінці завантаження поблизу посилання для скачування. Так що ваш друг повинен був бачити його, якщо він завантажили продукт.
    Також неправда, що хто-небудь з ваших клієнтів не одержить допомогу коли-небудь. Ми завжди відповідь на повідомлення на цьому форумі, і ви можете перевірити це самі, просто йдучи кожну нитку.

    Щоб уточнити - ми підтримуємо VBET і у вас є цей форум, щоб підтримати вас.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •