Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 6 з 6

Тема: Всі оголошення зникають, потрібна допомога:)

  1. #1

    Cool Всі оголошення зникають, потрібна допомога:)

    Я встановив останню версію 2.4.1 на мій тестовий сайт. У мене було мало проблем розміщення прапорів і, нарешті, вони з'явилися нижче або в нижній частині панелі навігації нижче оголошення.

    Вибір перекладів і розробок була фантастичною, то раптом оголошення і прапори зникли.

    Я відключив продукту, нічого не сталося, досі відсутній оголошення. Тоді я uninstaled продукту, ще нічого не відбулося, ніяких оголошень. Я видалив всі файли, пов'язані продукту. Тепер у мене є моє оголошення назад.

    Будь-які пропозиції будуть дуже високо цінується.

    Спасибі,
    Метт Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Дуже дивно, але якщо ви досі питання з оголошеннями після vBET був відключений це означає, що він не був vBET вини (тієї нічого не робить, коли вона відключена - VBulletin піклується про нього). Тим більше, що він працює на початку і просто перестали через деякий час (як я зрозумів).

    Чи можете Ви відтворити це? Будь ласка, встановіть vBET знову і скажіть це повториться?

    Це можуть бути тимчасові проблеми з AdSense.

  3. #3

    Default

    Ось що я думав, теж. Не має ніякого сенсу, тому я запитав. Я зроблю все перевстановити завтра вранці (мій час). Я дам вам знати, що відбувається.

    Спасибі,
    Метт Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Великий

  5. #5

    Default

    Хороші новини, установка пройшла успішно і бездоганно. Поки приблизно через годину випробування, без втрати оголошення

    Я ненавиджу цю частину .... АЛЕ,

    1. Я помітив це досить повільно, не швидко, як на цьому сайті. Я припустив, що це можливість апгрейда

    2. Я знайшов деякі аномалії на форумі категорій, я тестував з IE8 і Chrome. Обидва мають різні аномалії.

    3. Є NavBar кнопки доступні тільки в vBET 3.3.?

    Будь ласка, не соромтеся дивитися на полігоні MyCockpit.org - Головна

    Якщо ви хочете копати глибше, дайте мені знати електронною поштою, також були б раді бета-тестування vBET 3.3. на мій тестовий сайт.

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    1. Безкоштовна версія працює повільніше. vBET 3.x оплачується і вона більш оптимізована.
    2. Будь ласка, відкрийте нову тему для цього і описати її більш
    3. Якщо ви маєте на увазі меню, що випадає з прапорами - то так.

    Зверніть увагу, що vBET 3.3.0 не буде готовий до vB4. Платна версія vBET буде готовий до vB4 в березні.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •