Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: Як вимкнути переклади vbet і тримати?

  1. #1

    Default Як вимкнути переклади vbet і тримати?

    Привіт може хтось сказати мені, як вимкнути vbet, але зберегти всі переклади, а не посади, повертаючись? У мене є виділений сервер 2.6 Ghz 12 Мб кеш *** оперативної пам'яті і до цих пір навантаження високий, і іноді занадто багато, я зробив всі optimising thats було опубліковано навколо, але він зробив мало різниці, єдиний спосіб знизити його тепер буде блокувати пошукових систем, що звичайно означає смерть нашого співтовариства.

    Це те, що я хотів би зробити таке, повернутися до просто за допомогою vbseo, але зберегти всі переклади, у мене є до цих пір. Може хто-то прохання повідомити?

  2. #2
    Пенсіонер;)
    Реєстрація
    Серпень 2011
    Повідомлень
    441

    Default

    Привіт
    vBET підтримує не перекладати нові посади. Спробуйте розширити пориву кешу, це вплине на з менш використання Диспетчер завдать, але контент для гостей буде не на дату.
    Я зробив випробування часом відповідь від websitepulse.com і оригінальним сторінки це: 1.018 і для translated(as guest) 1.151, тому можливо ми могли б possiblie розглянути інші причини, чому працює форум, так повільніше.
    Востаннє редагувалось r.dziadusz; 15-04-12 в 12:49.

  3. #3

    Default

    Привіт на жаль я не був на цьому скоріше рано, але у більшості випадків коли я намагаюся, щоб ваш сайт його вниз.

    Мій сайт не працює повільно, те, що я кажу це навантаження є високою, завжди коли я vbet використовується, якщо я повернуся до vbseo як стандарт навантаження краплі, я переїхала до Севера, який тепер має **** оперативної пам'яті і 3,2 ГГц процесор (Quad Core).

    www.mysite.com/fr/mythread_content.HTML і побачити Французька Переклад, що я вже за це.

    Переклад стає занадто дорогим, Google і Microsoft тепер платять переклади, існує не занадто багато від Apertium і навантаження на сервер. Це чому, бо зараз я б хотів, щоб відключити його від перекладу далі, але дозволити користувачам бачити вже перекладається зміст, я розумію, що там ' не буде бути новий перекладається зміст та переклади буде старий, але як вміст кожної переведені посади не змінюється (користувачів не може редагувати свої повідомлення) немає жодних проблем.

    З повагою,
    Саймон

  4. #4
    Пенсіонер;)
    Реєстрація
    Серпень 2011
    Повідомлень
    441

    Default

    www.mysite.com/fr/mythread_content.HTML і побачити Французька Переклад, що я вже за це.

  5. #5
    Член
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Розташування
    Atlanta
    Повідомлень
    39

    Default

    Спробуйте балансування навантаження...Використовуйте два сервери. CDN може допомогти також.

    Плюс зменшувати і використовувати кешування програм, щоб увімкнути кеш браузера на тиждень.
    Код операції кешування через memcache є кращим варіантом, оскільки ви можете хмара кілька серверів разом, але APC є ще один хороший варіант

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •