Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 11

Тема: Не вдається відключити vBET? (Терміново)

  1. #1

    Default Не вдається відключити vBET? (Терміново)

    Привіт все, що я хочу, щоб вистежити проблеми, які стали очевидними приблизно тиждень тому, для цього мені потрібно відключити всі плагіна, проте коли я вимкнути vbet форуму не навантаження на всіх, просто повністю пустої сторінки?

    Може допомогти один, як мені потрібно, щоб зробити це терміново, тому що моєї стиль форуму порушується для гостей.

    З повагою,
    Саймон

  2. #2

    Default

    Майкл, якщо ви читаєте це, ви все ще мають адміністратора доступу, Перегляд форуму увійшли out/гість статусу, і ви побачите, styling відсутній, увійти в систему і styling там, тому мені потрібно відключити vbet ліквідувати його як можна все причини.

  3. #3
    Пенсіонер;)
    Реєстрація
    Серпень 2011
    Повідомлень
    441

    Default

    Привіт Міхал в даний час робить семінар, він відповість вам якомога швидше, але ось що мене для вас, як відключити vBET:

    1. Вимкнути його в Admin CP
    2. VBET Коментарі правила в Htaccess. Якщо ви не пам'ятаєте, які є ті перевірка в vBET пакет потім робити не завантажити/інструменти/перенаправлення правила каталогу
    3. Повернути інтеграції зміни в vbseo файлів. Найпростіший спосіб - просто завантажити вихідні файли. Якщо ви не маєте zip - завантажити його з постачальника сторінок. Найважче речі - просто відкрити readme.html в vBET пакет і там ви точно описав яких змін було зроблено - просто робити це у зворотному напрямку.

  4. #4

    Default

    Спасибо за ответ, я маю завалений роботою на даний момент, так що мій стиль форум для гостей будуть мати залишатися сломанной до завтра, де можна виконати цю дію, хоча в мене є підозра, що це дуже останній vbet, причиною цього,-я буду updaate вас завтра, коли я успішно можна відключити vBET.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Simon Lloyd View Post
    Майкл, якщо ви читаєте це, ви все ще мають адміністратора доступу, Перегляд форуму увійшли out/гість статусу, і ви побачите, styling відсутній, увійти в систему і styling там, тому мені потрібно відключити vbet ліквідувати його як можна все причини.
    У вас є гостем кеш перетворилася? Якщо так будь ласка, спробуйте відключити його (тільки тимчасово, для тесту) і перевірити ще раз. Найбільш ймовірно увімкнуто і зроблені деякі зміни стилю і стилі зберігаються у файлах. Так після зміни стилю файли є різні (різні назви) але кешовані повний HTML виходи в кеші гість ще URL старий стиль файлів. Які б ідеально пояснити, що відбувається. Так що, якщо це дійсно є причиною то будь ласка:
    1. Просто почекати, поки гість кеша закінчиться, і питання буде піти сам
    2. Або якщо ви не хочете чекати просто очистити кеш гостя

    Якщо він не є причиною то повідомте нам про це, і ми перевіримо це знову.

  6. #6

    Default

    Майкл, тюнінг off гість кеш працював, але я тільки коли-небудь використовували один стиль, все, що коли-небудь кешування або показано, що гості були моєї стиль, який я використовую тепер, користувач ніколи не був показаний інший стиль, коли-НЕБУДЬ!, я вважаю, що якщо в vbulletin настройки змінити стиль, показано гостей, вона не буде Шануй мій вибір саме, свій хіт або Міс але здебільшого не стилі версію поточного стилю. Якщо я роблю, як ви запитайте і вимкнути гість кеш потім він веде себе як це має сенс що vbet iscausing питання!.

  7. #7

    Default

    Я залишив кеш гостя вимкнуто, починаючи з 22: 15 вчора і гість подання Незареєстровані/не увійшли в поданні було, як вона повинна бути, коли я включив його назад 21: 20 сьогодні подання гість було порушено знову, якщо я потім змінити стиль цей ідентифікатор доступні за замовчуванням vbulletin не Шануй що insted змінити подання гість отримує фіксованою, але показує, це виправлено у попередній стиль, коли хтось намагається переглянути подання повертається до стилю, я просто змінив на потік?

    Я повернув гість кеш знову так що мій стилі усуваються, як я вже говорилося вище, я не змінив стилю або дивитися так що немає ніяких підстав, чому vBET повинно викликати цю проблему, можна будь ласка випустити виправлення чи скажіть мені, що я можу зробити, щоб отримати цю роботу належним чином?

  8. #8

    Default

    Я вирішив цю проблему, сам, але vBET ще необхідно виправити, так що ця doen't повинні бути зроблено вручну:
    1. Доступ до Admincp > vBET кеш
    2. > гість кеш
    3. Вимкнуто гість кеш і збережені
    4. Зробив Гості кеш час жити & Гість кеш час жити для менш важливі сторінки значення нуль
    5. Включена кеш гість & збережені
    6. Ваш правильний стиль зараз показують, гість переглядів
    7. Зробив Гості кеш час жити & Гість кеш час жити для менш важливі сторінки значення я наказав їм в раніше & збережено
    8. Перевірили увійшли з подання, щоб підтвердити styling було ще ОК

    Тепер перегляд для гостей є фіксованою, але я думаю, коли кешування час закінчується, якщо гість розглядає мого сайту, і є проблема з styling або деякі помилки, то кожного гостя після цього буде побачити сломанной стиль або помилка при дійсно що помилка більше не існує!

  9. #9
    Пенсіонер;)
    Реєстрація
    Серпень 2011
    Повідомлень
    441

    Default

    Вибачте, що потрібно було вирішити це на свій власний, виконується перевірка можливості, чому вона з'являється і як вирішити її один раз для всіх

  10. #10
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Simon Lloyd View Post
    Я вирішив цю проблему, сам, але vBET ще необхідно виправити, так що ця doen't повинні бути зроблено вручну:
    1. Доступ до Admincp > vBET кеш
    2. > гість кеш
    3. Вимкнуто гість кеш і збережені
    4. Зробив Гості кеш час жити & Гість кеш час жити для менш важливі сторінки значення нуль
    5. Включена кеш гість & збережені
    6. Ваш правильний стиль зараз показують, гість переглядів
    7. Зробив Гості кеш час жити & Гість кеш час жити для менш важливі сторінки значення я наказав їм в раніше & збережено
    8. Перевірили увійшли з подання, щоб підтвердити styling було ще ОК

    Тепер перегляд для гостей є фіксованою, але я думаю, коли кешування час закінчується, якщо гість розглядає мого сайту, і є проблема з styling або деякі помилки, то кожного гостя після цього буде побачити сломанной стиль або помилка при дійсно що помилка більше не існує!


    Також не мають вирішити самі. Насправді ви тільки що зробили те, що я вам написав мій перший відповідь у цій темі:
    Так що, якщо це дійсно є причиною то будь ласка:
    1. Просто почекати, поки гість кеша закінчиться, і питання буде піти сам
    2. Або якщо ви не хочете чекати просто очистити кеш гостя
    Ви просто почервонів гість кешу, як ви запитали. Зверніть увагу, що, набагато простіше для цього - ви не маєте робити всі ці дії, достатньо, щоб перейти до Адмін Ср -&ГТ; компанія Кеш&ГТ; Очищувач Кеш. Вибачте, я не згадав цей параметр у останній відповідь - я припускав, що ви це знаєте.

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •