Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: виключити власних модулів

  1. #1

    Question виключити власних модулів

    Добрий день,
    У мене є питання про вимкнення vBet для деяких власні плагіни.

    Наприклад: у мене є соціальний плагін Facebook (вСоціальні плагіни - Facebook розробників) На моїй головній сторінці (http://www.xpam.org), Який прекрасно працює в моєму замовчуванням (Росія) мову.
    При перекладі, цей плагін не працює, і я отримав це повідомлення "Не вдалося отримати ідентифікатор для зазначеної сторінки. Перевірте правильне HREF був прийнятий в".

    Моє питання: як вилучати vBet перевести його?

    Я використав "Ігнорувати URL" (http://www.facebook.com/) і "проігнорував слова quot/Пропозиції&; (facebook) варіантів вже цікаво, але він не працює.

    Дякуємо.
    Востаннє редагувалось sergarch; 07-10-11 в 19:26.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт. "Ігнорувати URL" є хорошою ідеєю тут. Може бути, ви встановили там неправильне значення. Будь ласка, дайте мені точну адресу на вашому форумі, щоб сторінки, згенерованої цей плагін.

    "Ігнорується слова / пропозиції" не те, що потрібно тут - це зробить "facebook" автоматично непрозорим шляхом notranslate BBCode в нових повідомлень.

  3. #3

    Default

    Quote Повідомлення від vBET View Post
    Привіт. "Ігнорувати URL" є хорошою ідеєю тут. Може бути, ви встановили там неправильне значення. Будь ласка, дайте мені точну адресу на вашому форумі, щоб сторінки, згенерованої цей плагін.

    "Ігнорується слова / пропозиції" не те, що потрібно тут - це зробить "facebook" автоматично непрозорим шляхом notranslate BBCode в нових повідомлень.
    Вітаю! На мій (Головна сторінка Перехрестя світів ) ви можете побачити facebook плагін (на потрібному сайті). Вона називає "Ищите нас Карусельний Facebook" (знайти нас на Facebook - англ).
    Востаннє редагувалось sergarch; 27-10-11 в 05:45.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт - я бачу його зараз. Я перевірив вивід у HTML, і я бачу, що плагін використовує JavaScript там. Так варіантом для "Ігнорування URL" не буде працювати тут. Зверніться до власника плагін і попросити його як сценарій визнає URL, який є надсилання Facebook (я припускаю, що URL-адресу сторінки надсилати як id сторінки) і що робити у разі виникнення такої спілкування і що це означає. Ми не знаю подробиць про те, як працює плагін. Може бути відомо питання для плагіна. Ми перевірили це повідомлення про помилку в Google, і є багато результатів для цього. Так що це проблема, яка є поширеним явищем. Будь ласка, перевірте там, і звичайно запитати автора плагіна. Як я бачу на ваших HTML виводу vBET не змінити зміст скрипта (сценарії не переводяться в vBET - не може бути).

  5. #5

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •