Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: PhotoPost і зовнішніх VB для vbet

  1. #1

    Default PhotoPost і зовнішніх VB для vbet

    зовнішньої речі VB для vbet працює нормально ..

    Однак є проблема з PhotoPost. , Якщо і використовують PhotoPost в тій же БД з VB і vbet і різні дБ, плагіни, які показують фотографії в vba_cmps видають помилки в перекладі сторінок тільки

    це з файлу рр наприклад.

    / / $ Посилання = mysql_connect ("локальний", "$ dbuserid", "$ dbuserpassword") або померти ("Я не можу підключитися до бази даних. ');
    / / Mysql_select_db ("pp_database") або померти ("Не вдалося вибрати PhotoPost бази даних");

    Помилка, як vbet_pp_photos оленяча шкіра існувати. хоча він не показує це з нормальною мовою

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Будь ласка, дайте точну адресу на сторінку з помилкою - ми повинні перевірити HTML-виводу. Хіба це відбувається тільки тоді, коли vBET використовує зовнішні БД, чи це не має значення? Також, будь ласка, дати точне повідомлення про помилку.

  3. #3

    Default

    коли і зміна vbet кеш до зовнішніх БД, скрипти, вибірки даних з бази даних PhotoPost (який за замовчуванням VB дБ) припустити, що рр. в vbet дб. ТІЛЬКИ В VB зовнішні БД, може бути, vbet не має нічого спільного з ним і я, можливо, буде потрібно змінити цей рядок в сценарії, щоб відобразити завжди VB дб.

    Warning: mysql_fetch_row (): поставляється аргумент не є допустимим результаті MySQL ресурсів в / головна / ... / public_html / альбоми / inc_features_cmps.php на лінії 67
    "Xxx_vbet.pp_photos" Таблиця не існує


    PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

    // Number of photos to display
    $num_display 5

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Якщо це станеться тільки тоді, коли vBET зовнішньої БД включений, то, швидше за все у нас є деякі конфлікти тут. Будь ласка, PM мені ваші CP адміністратора і FTP деталі доступу, а також точну адресу, де я бачу проблеми. Я перевірю його і вирішити її на місці (у нас немає PhotoPost на нашій тестовій середовищі). Зверніть увагу, що я буду перевіряти це завтра, бо зараз вже пізно на нашу країну - сподіваюся, що це добре для вас.
    Востаннє редагувалось vBET; 16-09-11 в 22:33.

  5. #5
    Пенсіонер;)
    Реєстрація
    Серпень 2011
    Повідомлень
    441

    Default

    Немає відповіді, вважають його вирішити, якщо у вас є які-небудь питання з цієї теми будь ласка, запитайте, я буду знову його відкрити, для будь-яких інших питань, будь ласка, відкрийте новий потік

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •